"Українські отамани" зустрінуться з "Алжирськими пустельними яструбами"

11 лютого 11:03
Переглядів: 160
отамани

13 лютого на «Українських отаманів» очікує чергова виїзна матчева зустріч в п’ятому сезоні  Всесвітньої серії боксу. Найближчої п’ятниці, в рамках п’ятого туру змагань, наша команда зустрінеться з представниками Африканського континенту – «Алжирськими пустельними яструбами». Зустріч пройде на півночі Алжиру у місті Бліда.

До матчу з командою Алжиру «Українські отамани» підходять у статусі однієї з лідерів підгрупи «А». Не дивлячись на поразку у минулому турі наша команда зберегла за собою другу сходинку підгрупи з десятьма заліковими балами. В той час як наші майбутні суперники займають восьме місце у підгрупі не вигравши у нинішньому сезоні жодного матчу. В останньому турі змагань «Алжирські пустельні яструби» поступилися команді з Великобританії з рахунком 1:4.

Історія протистоянь між «Українськими отаманами» та «Алжирськими пустельними яструбами» буре свій початок з 2014 року. У четвертому турі змагань попереднього сезону WSB наша команда на виїзді перемогла алжирців з рахунком 4:1. Матч відповідь у Києві так і не відбувся в зв’язку з логістичними проблемами.

«Попереду на нашу команду очікує низка непростих виїзних поєдинків, які матимуть для клубу надзвичайно важливо значення з точки зору подальшої турнірної боротьби. Найближчої п’ятниці ми боксуватимемо проти команди Алжиру, ну а далі на нас очікує складний матч в Росії, - зазначив головний тренер «Українських отаманів» Михайло Мельник. – Після невдалого результату у матчі з Марокканцями ми прикладемо усіх зусиль аби реваншуватися в поєдинку з алжирською командою та зберегти за собою лідируючі позиції у підгрупі «А»».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: