"Українські отамани"

17 листопада 12:02
Переглядів: 4300
otamany

Привіт, панове!

Вітаю вас у блозі Професіональний бокс із Василем Танкевичем

Мені не приємна ситуація, яка вийшла з моєю статтею "Украінскіє Атамани". Команда, за яку не хочеться уболівати". Я ніколи не був скандальним журналістом і не хотів мати такої репутації. Хотів тільки висловити власну думку про те, що мені не подобалося на турнірі в Києві і про те, що я проти політизації українського боксу і наших героїв.

Я прочитав усі ваші коментарі. Вчора в приваті довго говорили з Олександром Усиком. Сьогодні спілкувався у Львові з багатьма тренерами і боксерами. Були позитивні відгуки, але більшість негативних. Мені казали, як в залі "Гетьман" боксери сприйняли мою статтю. Мені це не приємно. Ніколи не був і не хочу бути ворогом українського боксу, а навпаки є фанатом українських боксерів (прогугліть моє прізвище, або почитайте статті в "Газеті по-українськи" (gazeta.ua), де я є оглядачем боксу, щоб пересвідчитись в цьому). Тому я хочу вибачитись перед людьми, яких моя стаття зачепила за живе! І не просто вибачитись, щоб вийти з цієї ситуації чи мені хтось підказав це рішення. Ні, рішення народилось сьогодні само собою. І повірте, воно є щирим.

Я не хочу, щоб ця стаття далі висіла у мене в блозі і продовжувала викликати неоднозначний резонанс в боксерському середовищі. Мене не цікавить резонанс будь-якою ціною. Тому на місці тієї статті ставлю цю.

І останнє – дуже б хотілось, щоб до моєї думки дослухались організатори наступних вечорів у Києві і ринг-анонсер Сергій Бриль вів вечір українською! Я нічого не маю проти російськомовних боксерів чи взагалі російськомовних. Але "Українські отамани" повинно звучати українською!

Бажаю "Отаманам" в Мілані нарешті показати, що ми є найсильніші в світі, і виграти третій сезон WSB!

З повагою Василь ТАНКЕВИЧ

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: