Українські паралімпійці їдуть підкорювати Ліван

07 листопада 19:08
Переглядів: 136
Василь Закревський

13 листопада в столиці Лівану відбудеться 14-ий міжнародний Бейрутський марафон, який щороку збирає 40 тисяч любителів бігу з понад 80 країн світу. Старт марафону дасть рекордсмен світу та олімпійський чемпіон британець Лорд Себастьян Коу.

Цього року за ініціативи Посольства України в Лівані вперше в Бейрутському марафоні братимуть участь наші паралімпійці – Василь Закревський та Віта Олексюк. Василь Закревський – чотириразовий віце-чемпіон світу з триатлону, чемпіон Європи 2015 р. з триатлону, чотириразовий чемпіон України з триатлону. Віта Олексюк – чемпіон України 2016 р. з триатлону.

Нашу державу на марафоні представлятимуть також українська громада в Лівані та українські дипломати, зокрема Посол України в Лівані І. Осташ та Тимчасовий повірений України в Сирії В. Джиджора.

«Бажаємо нашим спортсменам здобути перемогу з високо піднятим прапором України над ліванськими горами», - зазначають в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Спонсори української команди – авіакомпанія “Українські середземноморські авіалінії” та мережа ліванських готелів “OneToOne Hotel”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: