Українські військовослужбовці представлятимуть Україну на міжнародних спортивних змаганнях

10 січня 17:00
Переглядів: 82
АТО

Українські військовослужбовці та ветерани військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, поборються за право представляти збірну України на Іграх Інвіктус (Invictus Games). Вони відбудуться у Торонто (Канада) у вересні цього року. А перший етап відбору відбудеться  21 січня у Львові. До спеціального тестування у ньому зареєструвалися 37 кандидатів із західних областей України.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

"Українські спортсмени з інвалідністю змагатимуться у 6 адаптивних дисциплінах – легка атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг та плавання, - зазначила Оксана Вацеба. - Загалом це одна з важливих ініціатив у галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу", - зазначила Оксана Вацеба.

До слова, ці міжнародні спортивні змагання відбудуться вже втретє, однак збірна Україна братиме у них участь уперше.

Зазначимо, цей проект реалізовується за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA),  громадських організацій, а також БОStratComUA, яка була ініціатором участі українських військових в Іграх Інвіктус 2017.

Довідка:

Ігри Інвіктус (InvictusGames) – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями. Слово Invictus означає "незламний", або "нескорений" і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли сили до нових звершень.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже 2017 року військові спортсмени втретє зустрінуться у Торонто.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: