Українську Прем'єр-лігу чекає скорочення до 14 клубів

23 червня 11:12
Переглядів: 114
премєр ліга

Сьогодні в Будинку футболу має відбутися засідання атестаційного комітету ФФУ. А на підставі його висновків Прем'єр-ліга до кінця дня оголосить, в якому складі 26 липня стартує наступний чемпіонат країни. Нагадаємо, боси клубів "вишки" на недавніх зборах зійшлися на тому, щоб зберегти формат в 16 команд. Але лише за умови, що питання зі своєю участю - на півострові або на материковій частині України - вирішить "Севастополь" олігарха Новінського, а також знайдеться ще один охочий зайти в еліту з Першої ліги. Інакше, домовилися тоді футбольні верхи, чемпіонат чекає "обрізання" - до 14 клубів.

Як нам стало відомо, саме варіант зі скороченням швидше за все і буде застосований. Як повідомило джерело в керівництві українського футболу, у "Севастополя", з урахуванням політико-економічних реалій, "складна ситуація". А в Першій лізі, крім донецького "Олімпіка", готових до реальної участі в "вишці", а не ролі хлопчика для биття, немає. Хоча перш розглядалися варіанти із запрошенням "Олександрії", алчевської "Сталі", "Полтави", "Десни". За включення чернігівського клубу, наприклад, активно ратував власник "Дніпра" Коломойський. "У його президента грошей, як у дурня фантиків. Та й вихованець"Десни" Ярмоленко своїй колишній команді допоможе".

"Надія, що залишиться 16 клубів, примарна. Майже напевно склад учасників буде скорочений", - сказало нам джерело. У такому випадку нас чекає повторення антирекорду 2001 і 2002 років, коли в чемпіонаті брало участь найменшу кількість команд - 14. Найбільше, 20, було в 1992-му.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: