Українським олімпійцям пообіцяли квартири за медалі

01 лютого 22:50
Переглядів: 115
ОЛІМПІАДА

За сім днів до старту XXI -х Зимових олімпійських ігор українських спортсменів офіційно проводили в Сочі. Незважаючи на те, що більшість з 43 українських олімпійців перебувають на контрольних зборах перед іграми, спортивні чиновники все ж вирішили влаштувати для них свято. Говорили напутні слова, бажали удачі навіть обіцяли додаткову винагороду - квартири за медалі. 

У Сочі українці повезуть і власний талісман, оберіг з рушників, який склали в карту України. Приймали талісман спортсмени, які закінчують підготовку до стартів чотириріччя в Києві - фігуристи і єдина представниця України в шорт-треку. Проводи називають приємними і хвилюючими, а от на медалі в Сочі не розраховують. Для хлопців головне завдання - показати свій максимум.

І все ж від Сочі Україна чекає нагород. Головна надія на олімпійські медалі в біатлоні. Жіноча збірна України - одна з лідерів сезону в світі, чоловіча - здатна на сюрпризи.

Нагадаємо, Олімпіада в Сочі стартує 7 лютого, жовто-синя команда складається з 43 спортсменів, які змагатимуться у 9 видах спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: