Український чемпіон світу з греко-римської боротьби відмовився виступати під прапором Китаю

04 лютого 16:30
Переглядів: 166
Беленюк

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк заявив, що йому надійшла пропозиція прийняти громадянство Китаю, але він відповів відмовою.

«Зізнаюся, мені запропонували виступати за Китай, але я відмовився. Враховуючи те, що хлопець, з яким я тренувався в Сіані, вважається в Китаї гуру боротьби (побував на Олімпіаді, був призером Азіатських ігор), за два тижні зборів не взяв жодного балу, віддаючи по сто балів за кожне тренування, то шанси отримати там перше місце - немаленькі, в трійку точно б увійшов», - розказав Беленюк в інтерв'ю спортивному оглядачеві.

За словами Беленюка в спортивну сферу китайці вкладають шалені гроші і платять спортсменам з інших країн, щоб ті тренували їх хлопців. «Знаю, що за перше місце на змаганнях, до яких зараз готуються китайські спортсмени - Спартакіада народів КНР - виплачують 100 тисяч доларів, а ще дають квартиру і машину», - сказав Жан Беленюк.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 Беленюк завоював срібну медаль, поступившись у фіналі представнику Росії Давиду Чакветадзе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: