«Український футбол» звинувачує львівську газету в плагіаті

09 березня 21:37
Переглядів: 179
Default Image
Підробка — найщиріша форма плагіату.
Із т/с «Альф».

Чесно кажучи, я не дуже хотів писати цей матеріал — тема-бо надто банальна. Та все ж розумію, що інколи людей треба ставити на місце… Отож перед собою читач бачить два матеріали. Перший вийшов у нашому часописі з моїм підписом, другий — через день у «Львівській газеті» з іншим авторством. Як легко помітити, у двох замітках спостерігається вражаючий «збіг думок». У редакції «УФ» оцей «збіг» пояснюється дуже просто. Аби не нав’язувати читачам свою думку, пропонуємо вам зробити власні висновки.

Володимир БАНЯС, "Український футбол"

«Олег САЛЕНКО:

 1. Вважаю, що порівняно з минулим сезоном станеться своєрідна рокіровка: у підсумку на вершині турнірки буде «Динамо», а «Шахтар» фінішує з невеликим відривом… Чому я віддаю перевагу «синьо-білим»? У них більша потреба реабілітації: вилетіли з Кубка, ганебно припинили боротьбу за груповий етап Ліги чемпіонів, провалилися в групі Ліги Європи. Так, не здобув континентальних лаврів і «Шахтар», але донбасівці хоча б у основному раунді виступали… Загалом прогнозую, що доля «золота» стане відомою після очної зустрічі в Донецьку. Чи вплутається в суперечку «Металіст»? Навряд. Адже є тенденція, коли навесні пара грандів набирає хорошої форми, тому… Харків’янам треба ще рости й рости. 

2. Само собою — «Металіст». Також без варіантів — «Дніпро». Особисто я вірю у сімферопольську «Таврію»: там узимку з’явилися дуже потужні фінансові потоки, команда по-справжньому посилилася. Хто стане нашим четвертим повпредом у Лізі Європи? Радше за все, столичний «Арсенал»: по-перше, у «канонірів» сильний тренер, по-друге, я бачу в цього клубу непідробне устремління досягти чогось серйозного. Другий пункт — це те, чого не вистачає, приміром, «Кривбасу»: на мій погляд, криворіжцям вихід на континентальну арену не дуже то й потрібен… А наприклад, харківському «Металісту» для того, аби досягти відповідної цілі, бракує стабільності. 

3. Без запитань тут тільки «Оболонь» — найслабкіша команда ПЛ, в якій я навіть потенціалу для зростання не бачу… Вочевидь, невдахою стане «Зоря»: зима вже закінчилася, а я так і не побачив у Луганську серйозної, вдумливої селекційної роботи. Вони ж надали перевагу вільним агентам, а також гравцям, які виявилися непотрібними іншим клубам. Крім того, в «Олександрії» впродовж антракту головним тренером призначили Леоніда Буряка, якого вважаю сильним фахівцем. А наприклад, львівським «Карпатам», як на мене, нічого не загрожує: вони добре підсилилися, зробили висновки… Іще одне: важливу (якщо взагалі не ключову!) роль зіграє календар ігор.» 

«Український футбол» за 1 березня, автор — Володимир Баняс. 

«Олег САЛЕНКО:

Судячи зі всього, київське «Динамо» та донецький «Шахтар» непогано попрацювали під час зимових тренувальних зборів. Обидві команди не відволікатиме участь в єврокубках, — зауважує спеціаліст. — Тобто кияни та донеччани будуть націлені на виступи тільки на внутрішній арені. Долю золотого комплекту нагород має вирішити одна гра — очне протистояння «Динамо» та «Шахтаря».  

Думаю, «Металісту» буде складно втрутитися в боротьбу грандів. Як на мене, харків’янам варто зробити ставку на Лігу Європи та спробувати пробитися у фінал. У них багато хороших легіонерів, команда показує якісний футбол. Подивіться, як «металісти» знищили австрійський «Ред Булл»… А висловлювання щодо того, що Мирон Маркевич форсував підготовку і це може датися взнаки під час чемпіонату, вважаю недоречними. Чемпіонат триватиме три місяці. Це нетривалий період, футболістам має вистачити сил. Від «Дніпра» особливо нічого не очікую. Команда Хуанде Рамоса стовідсотково гратиме в Лізі Європи. Наздогнати «Металіст» їй нереально. Тому тепер триватиме робота з награвання колективу на наступний сезон. Хуанде Рамос думатиме, кого потрібно ще взяти, а кого влітку кудись віддати. Тож «дніпряни» оптимізовуватимуть склад, іншого від них чекати не варто.  

Унизу турнірної таблиці — «Оболонь», «Зоря», «Олександрія» та «карпати». Пониження в класі найбільше загрожує «пивоварам». А як інакше, якщо колектив не підсилюють? «Оболонь» — найбідніша команда Прем’єр-ліги. Ну а щодо інших дружин, то побачимо. Цьогоріч узимку відбулися гучні тренерські рокіровки. Володимир Шаран перейшов у «Карпати», а його місце в «Олександрії» зайняв Леонід Буряк. Дуже цікаво подивитися на роботу цих фахівців у їхніх командах. Узагалі, мені найцікавіше спостерігати за колективами, розміщеними внизу турнірної таблиці. Багатьох гравців ці команди не купували, отже, розраховують на власні сили. А що вдасться вичавити з наявного ресурсу — і є найбільшою інтригою чемпіонату.» 

«Львівська газета» за 2 березня, автор — Гліб Ваколюк.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: