«Український Сокіл» полетів до рук Синишин і Дребота

06 квітня 21:30
Переглядів: 482
Default Image

Відділення НОК України у львівській області за ініціативи його голови Миколи Кмітя визначили кращих спортсменів Львівщини у січні та лютому. Нагороду «Українського Сокола» та грошову премію отримали львівський дзюдоїст Сергій Дребот та борчиня Наталя Синишин. Тренери спортсменів, які прославляли Львів та Україну на міжнародній арені, також отримали грошові премії.

Хоч і захід відбувся вперше, однак за словами виконавчого директора відділення НОК у Львівській області Ярослава Кашуби, нагородження кращих спортсменів місяця будуть уже традиційними.

«Кожного місяця НОК України у Львівській області визначатиме кращого спортсмена й даруватиме йому «Українського Сокола», – каже Ярослав Миколайович. – Ця нагорода є мистецьким витвором видатних львівських митців гутного скла, професорів Львівської національної академії мистецтв Олеся Звіра і Франца Черняка. Український птах Сокіл та символ державності Тризуб є важливими поняттями для кожного львів’янина та українця зокрема».

Дзюдоїст Сергій Дребот та борчиня Наталя Синишин не приховували своїх емоцій, тримаючи у своїх руках «Українського Сокола».

«Приємно, що ми з Наталею стали першими переможцями цієї номінації, – бере слово Сергій. – Думаю, що «Український Сокіл» дасть мені більше наснаги для покращення своїх спортивних результатів у майбутньому. Окрім матеріальної підтримки, ми в якісь мірі отримали ще й психологічну. Зараз я готуюся до чемпіонату Європи, який пройде в Туреччині. Там постараюся здобути залікові очки, які мене наближують до Олімпіади у Лондоні. Прямої путівки на Олімпіаду у нас немає. Утім, якщо стану чемпіоном Європи, можна буде уже готуватися до головних змагань чотириріччя (Сміється…).

«А у мене перший етап здобуття ліцензії на Олімпіаду буде у вересні на чемпіонаті світу, – приєднується до розмови усміхнена Наталя Синишин. – Там потрібно опинитися у п’ятірці кращих. Утім, конкуренція в Україні у мене дуже серйозна. На чемпіонат світу потрібно ще пробитися. Після цього буде ще два світових турніри і один європейський, у яких потрібно дійти до фіналу. Через травму я пропустила чемпіонат Європи, тому зараз потрібно надолужувати втрачене. Звичайно, мова йде про серйозні тренування. А за нагороду мені дуже приємно. Рада, що львівським спортсменам приділяють увагу. Раніше такого не було».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: