"Українці можуть грати краще"

01 лютого 19:39
Переглядів: 225
плєханов

Головний тренер БК Донецьк розкрив завдання на матч з Говерлою, з яким його команда впоралася і буквально розтрощила "ведмедів".

Олександр Антіпов, форвард БК Донецьк:

"Перш за все, зіграли в захисті. Від захисту пішов напад. Команда зробила запас "+25", після чого випустили нас, молодих - теж своє зіграли. Цьому дуже радий".

"Свій час оціню позитивно. Хлопці вивели на кидкову позицію, забив, потім на мені сфолили, теж забив".

Валерій Плєханов, головний тренер БК Донецьк:

"Буду як ніколи лаконічним. Завдання гри була не просто виграти, а виграти максимально широкою ротацією, щоб зберегти сили на Туров. Післязавтра у нас гра - це не секрет. В принципі, всі три моменти вийшли. З приводу захисту не згоден. Крок вперед, в порівнянні з попередніми матчами, ми зробили, але було багато огріхів, є над чим працювати".

"Оцінка української п'ятірці? Середньо. Вони можуть краще. Очевидно, що без українського ростера якісь серйозні завдання ми в цьому сезоні не вирішимо. Нехай з помилками, нам ці матчі дуже потрібні. Радий, що хлопці - Буренко, Глєбов - сьогодні наблизилися до того, щоб повернутися рівень гравців, які можуть реально нам допомогти. Так, помилялися, але впевненість приходить тільки через ігрову практику. Добре, що є результат, вірю, що незабаром вони знайдуть себе. Ігри на виліт припускають широку ротацію, до цього потрібно готуватися. Сьогоднішній матч в цьому плані дуже корисний".

"Чи зіграє Мітчелл в "Фіналі чотирьох" Кубка? Імовірність не дуже велика. Його кісточка досі схожа на грушу. Він почав роботу в тренажерному залі, без навантаження на ногу. Навіть якщо зійде набряк, якщо він буде готовий до навантажень, його форма буде залишати бажати кращого. Так що, відсоток ймовірності його участі невисокий. Знову ж, на шкоду здоров'ю ми його використовувати не будемо".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: