Українці виграли вісім нагород за чотири дні Всесвітніх військових ігор - 2015

06 жовтня 20:30
Переглядів: 100
Війська

Українські армійці завоювали вісім нагород за перші чотири дні VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які проходять в Мунгьоні (Республіка Корея).

В активі "синьо-жовтих" одна золота, шість срібних та одна бронзова медалі. Україна входить до першої десятки у загальнокомандному заліку, посідаючи 8-е місце за кількістю здобутих нагород.

Володаркою "золота" стала Наталія Лупу, яка виграла титул переможниці Ігор-2015 в бігу на 800 метрів. Срібними нагородами удостоєні дзюдоїстка Світлана Яремка (вагова категорія понад 78 кг), легкоатлети Ірина Геращенко (стрибки у висоту), Євген Виноградов (метання молота), Наталія Погребняк (100 метрів), Ганна Рижикова (400 метрів з бар'єрами) і жіноча естафета 4х400 метрів (Наталія Лупу, Наталія Пигида, Ганна Рижикова, Ольга Земляк). Поки єдина в скарбничці України "бронза" на рахунку призера чемпіонату світу-2015 з вільної боротьби Павла Олійника (97 кг).

Українські спортсмени беруть участь у 9 видах спорту: вільної та греко-римської боротьби, дзюдо, вітрильному спорті, легкій атлетиці, плаванні, кульовій стрільбі, сучасному п'ятиборстві і фехтуванні.

Всесвітні військові ігри пройдуть до 11 жовтня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: