Ультрас "Динамо" створюють загони для захисту Києва від "тітушок"

21 січня 16:10
Переглядів: 133
Ультрас Динамо

Ультрас Динамо формують загони самооборони.

Про це йдеться в повідомленні в групі ультрас у соцмережі ВКонтакте.

"Сьогодні вночі "шістки" чинної влади вивели на нічні вулиці Києва продажних козлів - "тітушек", метою яких було - бити людей, які підтримують опір режиму "громадянина Януковича", пошкоджувати їхні автомобілі і наносити шкоди місту", - обурюються футбольні фани. Вони закликають небайдужих "збирати на цю ніч екіпажі самооборони на авто". "Беріть із собою засоби самооборони (як для пошкодження звезених до Києва гопників - бандитів, так і те, що захистить Вас від їх атак. Якщо є можливість носити бронежилет - одягайте)", - радять автори повідомлення.

Координацію планує вести безпосередньо WBC, проте активістам радять стежити за інформацією від Евромайдана і Автомайдану. Вони заявляють, що не виступають за політиків чи "проти Росії і росіян", а хочуть захистити Київ і Україну.

Також ультрас закликають не брати участь у погромах, які влаштовують найманці.

"Ми звертаємося до всіх фанатських рухів України: хлопці, не допускайте того, щоб люди з Ваших рядів велися на цей "брудний" заробіток! Всі, хто читає це зараз: якщо Ваші знайомі отримують такі пропозиції, або знають людей, які підписуються під це - впливайте на них", - йдеться в заяві.

Як відомо, в ніч з 20 на 21 січня в Київ "тітушки" здійснювали напади на активістів, а також громили майно киян; частину з них вдалося нейтралізувати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: