Ультрас: "В ФФУ повно відвертих дармоїдів і непрофесійних людей"

31 травня 07:34
Переглядів: 392
ультрас

Відома позиція багатьох фанатів у ставленні нинішнього керівництва Федерації футболу України. Як одні з найкреативніших, вболівальники «Дніпра» чітко висловлюють свою позицію.

Євген Переверзєв : «У цій ФФУ повно відвертих дармоїдів і непрофесійних людей. Є там і відверті зрадники . Ми захоплюємося своїми побратимами - ультрас «Динамо» , які домоглися присутності глядачів на фіналі Кубка України . Я добре пам'ятаю непідробний переляк футбольних чиновників , коли вони побачили рішучий протест. Ці так звані управлінці явно загралися у своїх махінаціях. І з громадською думкою в тому числі. Про яку безпеку вони пеклися ? ! Я розумію керівництво того ж «Шахтаря» , яке не хотіло грати кубковий фінал у Львові. Уявіть , везти уболівальників гірників з Донецька , який тероризують сепаратисти і найманці , до Львова , де тихо , чисто і мирно. Навіть на зупинках полиці з книгами ...»

Відомо , що ватажок ФФУ проводив зустріч з представниками фанатського руху. Спочатку картина виглядала милостивою.

Михайло Масалов : «Впало в око , що в Будинку футболу зникли турнікети. Не було недоліку і в пошуку нових підходів і великих компромісів. Пан Коньков обіцяв чуйно реагувати на всі наші вимоги та побажання . Але ось приклад , з дня на день у Львові буде проводитися міжнародний турнір серед уболівальників « Єврофан ». Учасники змагань з нашого боку забезпечили себе футболками , а федерація пообіцяла екіпірувати нижче. На жаль , перевірку трусами і так далі Коньков і Ко не пройшли. Фактично питання форми був перевіркою навіть для мінімальних обіцянок , що прозвучали на зустрічі ».

Але є і більш гострі питання до футбольного відомству країни. Закрита зустріч керівництва ФФУ з ультрас бачиться лише спробою випустити пар.

Євген Переверзєв : «Ми так і не дізналися , але дуже хочемо зрозуміти - куди йдуть гроші після штрафних санкцій за піротехніку та інші« гріхи » на трибунах. І що це за всемогутня організація УФІ , і чому саме вона вирішує , де проводити матчі , скільки коштуватимуть квитки і так далі. Питань маса ... Начебто на зустрічі домовилися , але потім почався цей повний бардак з переносами . А адже , по суті , перенести можна було лише один матч у Донецьку , а всі інші сміливо дограти . Складається враження , що не хоче наша федерація йти на зустріч вболівальникам. Значить , настав час міняти її керівництво. А що стосується Прем'єр -ліги , то багато ультрас вважають її і зовсім дивною організацією . Вона й сама ніяк не розвивається , і наш футбол теж не розвиває . Не зрозуміло , чому її терплять власники клубів всієї країни».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: