Універсіада Львівщини-2016 з греко-римської боротьби завершилась тріумфом студентів-ветеринарів

14 квітня 18:15
Переглядів: 179
Боротьба

У Палаці спорту Національного університету "Львівська політехніка" відбулись зма­ган­ня з греко-римської боротьби за програмою “Універсіада Львівщи­ни – 2016”.  Відповідно до правил у цьому виді спорту, який досі носить ознаки гендерного дисбалансу, змагалися лише чоловіки – студенти 10 вищих навчальних закладів Львівщини.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів у 8-ми вагових категоріях. За перемогу на борцівських килимах змагалися збірні Львівсь­ко­го національ­но­го універси­тету ім. Іва­на Фран­ка, Національ­но­го універ­си­тету «Львівсь­ка політехніка», Львівсь­ко­го дер­жавно­го універ­си­тету фізич­ної куль­ту­ри, Львівсь­ко­го національ­но­го медич­но­го універ­си­тету ім. Да­нила Га­лиць­ко­го, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного аграрного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка, Української академії друкарства та Національного лісотехнічного університету України.

За підсум­ками напруженої боротьби, яка тривала протягом двох днів змагань, трій­ка лідерів у за­галь­но­команд­но­му заліку виг­ля­дає нас­тупним чи­ном:

I місце – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького з результатом – 326 очок;
II місце – Львівсь­кий дер­жавний універ­си­тет фізич­ної куль­ту­ри з ре­зуль­та­том – 308 очок;
ІІІ місце – Національ­ний універ­си­тет «Львівсь­ка політехніка» – 304 очки.

Переможці та призери змагань нагородженні грамотами організаторів. Нагадаємо, що організаторами змагань традиційно виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт”.

Вітаємо спорт­сменів і тре­нерів та ба­жаємо май­бутніх пе­ремог.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: