Універсіада Львівщини з бадмінтону: перемогу здобувають студенти Львівського національного університету

11 квітня 19:30
Переглядів: 207
Бадмінтон

Днями у палаці спорту Львівського національного університету імені Івана Франка відбулись змагання з бадмінтону серед студентів університетів та академій Львівщини в межах “Універсіади Львівщини – 2016”. У змаганнях взяли участь команди 5 вишів: Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, Львівського національного аграрного університету, Львівського державного університету фізичної культури та Львівського національного університету ім. Івана Франка.

За програмою, студенти змагались в особистих (жінки, чоловіки), парних та командних видах.

Чемпіонами змагань стали:

-         особисті серед чоловіків – Гуркало В. (ЛДУФК);

-         особисті серед жінок – Лема Т. (ЛДУФК);

-         парні серед чоловіків – Гуркало В., Тодорук В. (ЛДУФК);

-         парні серед жінок – Кочекова Л., Темнікова В. (ЛНУ ім. І.Франка);

-         змішані пари – Гуркало В., Лема Т. (ЛДУФК).

Однак, за результатами змагань у командному заліку перше місце сенсаційно посіли спортсмени Львівського національного університету імені Івана Франка, набравши 536 очок. Друге місце посіли студенти Львівського державного університету фізичної культури з сумою 534 очок, поступившись переможцю лише 2-ма очками. На третьому місці опинилася збірна команда Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, яка набрала 450 балів.

Нагадаємо, що організаторами змагань традиційно виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт”.

Переможці та призери змагань нагородженні грамотами Львівського обласного спортивного товариства студентів «Гарт». За підсумками змагань буде сформовано студентську збірну області, яка представлятиме Львівщину на Студентських спортивних іграх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: