УПЛ провела планову нараду з безпеки за участю МВС, СБУ та ФФУ

23 лютого 10:25
Переглядів: 74
Премєр ліга

Напередодні старту весняної частини змагань Прем'єр-ліга провела планову робочу нараду за участю керівників служб безпеки футбольних клубів ПЛ, стадіонів, на яких проводяться змагання ПЛ, а також співробітників МВС, СБУ та ФФУ. 

На засіданні були розглянуті питання щодо вдосконалення механізмів взаємодії клубних служб, задіяних в організації футбольних матчів, з представниками МВС та СБУ на місцях. Зважаючи на підвищення актуальності дотримання безпеки на стадіонах у нинішній час, сторони висловилися за необхідність вдосконалення Стратегії забезпечення громадського порядку - обов’язкового документу відповідного призначення на кожній спортивній арені. Також представники клубів і стадіонів з розумінням та всією відповідальністю поставилися до озвучених співробітниками СБУ та МВС вимог, які стосуватимуться проведення заходів з антитерористичної діяльності у місцях проведення змагань.

Окрім цього, учасники наради обговорили прецеденти з перенесенням матчів у зв’язку із застереженнями органів правопорядку. Ще одним питанням порядку денного були пропозиції та зміни до Регламенту змагань, що стосуються взаємодії служб безпеки клубів з іншими суб’єктами забезпечення громадського порядку й безпеки на стадіонах, участі представників органів влади у передматчевих нарадах, взаємодії служб безпеки клубів з делегатами ФФУ тощо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: