УПЛ та Першу лігу об'єднають в одну організацію, а Другу лігу та аматорів – в один турнір

20 червня 22:30
Переглядів: 178
Павелко

Президент ФФУ Андрій Павелко анонсував реформу в структурі українського клубного футболу.

На сьогоднішньому засіданні Виконкому ФФУ було затверджено проект реформи українського клубного футболу. Президент ФФУ Андрій Павелко розповів про заплановані заходи. Зміни втілять в життя вже з початку сезону 2018/2019, інформує офіційний сайт ФФУ.

Зокрема, повідомляється, що УПЛ та Перша ліга будуть об'єднані під егідою однієї організації, в той же час на базі Другої ліги і аматорського чемпіонату буде створена нова напівпрофесійна ліга, яка буде розділена на 4 зони за географічним принципом. Це робиться для зручності та економії коштів клубів на переїзди та інші витрати.

Повідомляється, що клуби напівпрофесійної ліги матимуть можливість укладати професійні контракти та запрошувати різних гравців.

ФФУ, УПЛ та ПФЛ, а також партнер федерації  компанія EY – створять робочу групу, яка до 1 січня 2018 року розробить Регламентні документи для вищевказаних змагань.

Крім того, як зазначив президент ФФУ, національна асоціація пролонгує договори з УПЛ та ПФЛ ще на рік, щоб протягом цього часу запустити таку реформу, яка дала б можливість розробити довгострокову маркетингову стратегію для залучення коштів в український професіональний футбол з метою підвищення ефективності його реформи.

Нагадаємо, з моменту створення чемпіонату України змагання проходили у Вищій лізі (згодом – УПЛ), Першій та Другій лігах. Змагання в УПЛ проводяться під егідою однойменної організації, у Першій та Другій лігах – під егідою ПФЛ, а аматори виступали в ААФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: