"Uragan Football Camp": день четвертий

09 червня 10:12
Переглядів: 116
ураган

День за днем хлопці відточують свою футбольну майстерність, вчаться новим вправам, слухають цікаві лекції, спілкуються з друзями та просто насолоджуються карпатським повітрям й гірським колоритом. І все це в "Uragan Football Camp"! На календарі - 7 червня, тож це означає, що на часі - четвертий день табірного життя.

О 7:15 учасники зустрічають новий день ранковою пробіжкою, снідають та готуються до першого тренування. Незважаючи на невеличкий дощ, на обох майданчиках точаться справжні футбольні пристрасті, які повняться цікавими вправами і кропіткою роботою над їх вдосконаленням. Тренери польської JFA Міхал Віркус та Ярослав Петчековський підбадьорюють свої підопічних - 9-11-річних та 12-14 річних юнаків та налаштовують їх на роботу.

"Талант - це не тільки те, що тобі дала природа. Це - щодення праця, психологія, це те, як ти відносишся до тренувального процесу, настільки ти стараєшся, настільки ти пунктуальний, твій зовнішній вигляд, твій побут, твій спосіб життя, харчування, відновлення тощо. Кожна дрібниця - важлива, як на полі, так і поза його межами", - поділився директор JFA Міхал Віркус.

Розпочали заняття із "Life Kinetik", дальше працювали над координацією, атакою, захистом, реакцією, відпрацьовували прийом та передачу м’яча. Надзвичайно емоційними та цікавими видалися і вечірні тренування. Старші працювали над швидкістю, а особливого інтересу додав цікавий інвентар - парашути…Натомість, молодші вдосконалювали координацію та вчилися, як укріплювати м’язи. А наприкінці дня зарядилися позитивом грою у футбол фітнес-м’ячами. "Я хочу, щоб вони раділи, посміхалися, і вчилися у формі гри, забави", - пояснив наставник 9-11 річних "кемпівців" Ярослав Петчековський.

А позитивних миттєвостей в "Урагані" і справді багато! Підтверджують це і батьки, які зі сторони мають змогу спостерігати за табірним життям своїх дітей. "Табір - класний, і головне, що такі речі потрібно організовувати для наших дітей завжди, адже це великий досвід для них. Було б добре, якби вже тут були селекціонери, і спостерігали за талановитими хлопцями у процесі навчання, і запрошували їх до інших клубів. У нас із скаутингом проблеми, виходить, що до 17 років наші діти вчаться, розвиваються, а потім стають нікому не потрібними", - поділився пан Микола, тато Марка Попівняка. Підтримує й Богдан Грицак з Надвірної: "Дуже добре, що всі тренування присвячені різним вправам, що нам нарешті прививають цю культуру - не тільки бігти на полі, а й думати. Весь процес дуже організований, все на високому європейському рівні. Ми дуже задоволені!"

А в кемпі не тільки відточують футбольну майстерність на практиці! Після вечері, як завжди, на учасників "Uragan Football Camp" очікує теоретичне заняття. Цього разу польські спеціалісти пояснювали тактику в захисті та атаці, а для прикладу показали матч команди JFA 2005р.н., яка приймала на рік старших суперників. "Тактики потрібно дотримуватися завжди, краще поступитися сильнішому візаві, ніж ховатися на своїй половині поля та очікувати фарту", - підсумував Міхал Віркус.

Ось так у навчаннях та розвагах минув ще один фанатастичний день кемпу, який приніс всім учасникам нові знання, а найголовніше - нові враження та шквал емоцій, які ще довго з приємністю згадуватимуть спортсмени. Якими будуть завершальні акорди табору? Впевнені - неймовірними! Але це вже буде нова історія, тому - далі буде…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: