"Uragan Football Camp": день другий

07 червня 08:19
Переглядів: 116
ураган
Футбольний табір в Карпатах набирає обертів

Табір у серці Карпат, у мальовничому Буковелі, розпочинає жити розміреним ритмом. Натхненні першим днем учасники вже встигли познайомитися один з одним та пройти тестування під пильним оком польських спеціалістів. Та футбольно-гірський вояж тільки стартував, тож це означає, що найяскравіші миттєвості тільки попереду. Ще б пак! Саме з другого дня перебування в таборі діти насолоджуватимуться динамічним спортом в режимі дворазових тренувань. Але про все по черзі…

Розпочинається другий день табору раннім підйомом – учасників зустрічає сонячний старт, пробіжка та заняття на тренажерах. Далі за розкладом – сніданок і продовження діагностики. Останнім функціональним тестом стала оцінка стопи. Фізіотерапевт Міхал Коволь індивідуально працює з кожною дитиною та вносить дані в анкету, всі результати, нагадаємо, будуть представлені по завершенні. Крім того, ведеться спостереження і за психологією хлопчиків.

Втім, основний акцент – футбольні навики, не дивно, що саме тренувань всі очікували з найбільшим нетерпінням, тому навіть дощова погода не стала на заваді для ранкового тренування. Двогодинні заняття провели паралельно на двох майданчиках. Молодші "кемпівці", 9-11-річні хлопчики, розпочали "курс" під керівництвом Ярослава Петчековського, і, загалом, пропрацювали такі основні напрямки, як розвиток координації, швидкості, відпрацювання ударів по воротах з різних дистанцій.

Дещо старші, 12-14-річні, під егідою Міхала Віркуса, отримали не менш насичений інтенсив , а це і робота над контролем м’яча, і вправи на розвиток фізичних якостей – координація й швидкість. Одним з акцентів були командні дії на майданчику 15Х20, що, як зауважують, організатори дозволяє краще вчитися приймати оперативні рішення на полі, частіше "зустрічатися" з м’ячем.

Вечірнє тренування видалося теж неймовірно насиченим, а сонячна погода дозволила учасникам на всі сто відчути атмосферу кемпу. Однією з родзинок стала методика "Life Kinetik", яка передбачає роботу з двома м’ячами, наприклад - тенісним та футбольним. Міхал Віркус каже, що такі вправи дуже корисні, адже поєднують мозкову діяльність з координацією та контролем рухів. "Потрібно змушувати організм працювати та рухатися як єдине ціле, а це дозволить швидко рухатися на полі. Різновидів реалізації даної методики можна продукувати безліч, вікових обмежень немає, навпаки – чим швидше ви вчитимете дитину – тим краще", зауважив директор JFA.

Не менш цікавою була робота з м’ячем у шість так званих "станцій", тактичні дії при обороні та атаці – пресинг, контратаки і захист. Натомість, молодша група вчилася комунікації в команді, напрацьовувала навики гри в пас, і, звісно, теж випробували "Life Kinetik".

Фінальною крапкою дня стало теоретичне заняття, яке, до речі, проводитиметься впродовж всіх днів табору. Темою другого дня стала швидкість футболіста, під якого польські спеціалісти насамперед розуміють не тільки фізичне переміщення, а й реакцію, сприйняття та аналіз інформації.

Отож, у спортивних атракціях та гірських розвагах промайнув ще один день кемпу. А вже завтра ми розповімо, як почуваються у таборі самі учасники. Тож далі буде...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: