"Uragan Football Camp": день перший

06 червня 11:31
Переглядів: 120
ураган
У Буковелі розпочав роботу футбольний табір.

На календарі промайнуло 4 червня, тож це означає не що інше, що ми розпочали літо драйвово, емоційно, в колі друзів та головне – озброївшись улюбленим футболом! Отож, у неділю дебютному "Uragan Football Camp" дано старт, і впродовж шести неймовірних днів табір, під егідою Академії НФК "Ураган" та Junior Football Academy (JFA – польська академія), даруватиме незабутні миттєвості!

День перший – і ми гуртуємось у серці Карпат! Буковель зустрічає сонцем, гірським повітрям та усмішками учасників, які з нетерпінням очікували день заїзду. Реєстрація, поселення та обід! Далі – найцікавіше – отримання екіпірування та перше знайомство!

Футбольно-гірська пригода об’єднала 28 учасників у віковому діапазоні від дев’яти до чотирнадцяти років. А отаборилися у Карпатах представники ледь не із всіх куточків України – Чернівці, Ізмаїл, Львів, Кропивницький, і, звичайно, прикарпатці – із Івано-Франківська, Косова, Надвірни та Городенки.

Працюють з дітьми спеціалісти JFA та Академії НФК "Ураган": очільник польської делегації – засновник JFA - Міхал Віркус, тренер Ярослав Петчековський, фізіотерапевт Міхал Коволь, менеджер Евеліна Віркус, івано-франківські тренери - Володимир Слободян, Володимир Салій, Петро Липецький, Юрій Іванишин, Роман Тимчишин.

Часу не гаємо і відразу до роботи – спершу розминка, далі – тестування на швидкість, гнучкість, технічну підготовку, функціонально-рухову систему організму. Міхал Віркус каже, що по завершенні кемпу кожна дитина отримає результати біомеханічної діагностики свого організму, а це - постава, подологічна оцінка стопи, аналіз складу тіла. "Багато людей навіть не підозрюють настільки це важливі складові, які призводять до підвищеного травматизму. По-друге, футболіст, який не працює над цим, втрачає приблизно 20-30% у своєму розвитку", - пояснив Міхал.

"Кожен, без винятку, отримає рапорт з результатами. Також – висновок про генетику, здібності, що в подальшому покаже батькам, як працювати з дитиною на перспективу. Також впродовж шести днів моя команда спостерігатиме за хлопчиками з точки зору психології – настільки в них розвинена стійкість, як справляються зі стресом, яка свідомість, як знаходять спільну мову з однолітками, та як проходять адаптацію у колективі. Братимуться до уваги навіть побутові нюанси", - розповів Віркус.

Директор JFA каже, що вся програма темпу вже була реалізована у Польщі, але пройшла невеличкі коректування для українців. Вже з другого дня стартують дворазові тренування, які поєднуватимуть різні напрями підготовки – фізичний розвиток, техніка, тактика. Не виключатимуться й навики для здоров’я – режим дня, раціональне харчування, про це говоритимуть на теоретичних заняттях.

Директор "урганівської" Академії Володимир Слободян теж зізнається, що початком табору задоволений. "Я бачу, що діти захоплені. Карпати, футбол, однолітки, цікаві вправи, тести…Це дуже хороший синтез. Впевнений, що всі учасники почерпнуть для себе багато чого нового. Особливо з нетерпінням чекаємо завтрашніх тренувань, думаю, цікаво буде не тільки дітям, а й нам, тренерам".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: