"Uragan Football Camp": день п’ятий

10 червня 11:25
Переглядів: 104
ураган

Час летить неймовірно швидко, тож, насолоджуючись Карпатами та розміреним ритмом табірного життя, "кемпівці" і незчулися, як позаду залишили більшу половину "Uragan Football Camp". Ще б пак! Дні цікавих тренувань та футбольних атракцій промайнули на одному подиху!

На часі - п’ятий передостанній день неймовірної спортивно-гірської пригоди! Вже традиційна ранкова пробіжка дарує заряд і настрій, а дощ не стає на заваді старту тренувального процесу. Першими розпочинають старші - 12-14-річні юнаки, тренер Міхал Віркус дає установку, каже, що погана погоду - не привід відміняти роботу. "Процес - є процес, тому з усмішками та позитивом працюємо. Щоправда, трішки змінимо те, що задумувалося. Спершу - розминка, а потім зіграємо у квадратах", - провів короткий екскурс тренер JFA.Тож, незважаючи на негоду, на майданчику було гаряче, а юні спортсмени, як завжди, викладалися по-максимуму.

Не злякалися дощу і молодші "кемпівці" - група 9-11-річних під керівництвом Ярослава Петчековського пропрацювала координацію, реакцію та розіграла виходи "1в1". А насамкінець провели запальну естафету "хрестики-нулики", яка сприяє розвитку швидкості, реакції та розвиває логічне мислення. Ярослав каже, що дана вправа дуже корисна, адже ти повинен не тільки подумати, як зіграти на випередження, а й фізично зробити це швидше за товариша. Розповідає, що така техніка не нова, він запозичив її в "Барселони".

Вечірнє заняття присвятили підсумкам табору - польські спеціалісти вручили "кемпівцям" результати тестування, також хлопці отримала пам’ятні сертифікати "Uragan Football Camp-2017". До того ж, команда тренерів JFA вже у п’ятницю зранку вирушає додому, тому подякували учасникам за навчання. "Насамперед, щиро вдячний "Урагану" за запрошення, і можливість попрацювати з вами. Мене дуже тішить ваша старанність. Завдяки тестам ви більше дізнаєтеся про свій організм, його можливості, але головне дальше працювати та розвиватися. Маю надію, що не остання наша зустріч, і ми обов’язково ще побачимось у майбутньому на таких самих таборах - гостинно запрошуємо у серпні до Польщі", - сказав Міхал Віркус.

Подякував всім учасникам і Ярослав Петчековський. Каже, що побачив злагоджену роботу і щирість всіх учасників. "Мене переповнюють дуже хороші емоції, і впродовж тижня я отримував тільки позитивні враження. Я тренував молодшу групу, і мене вразив ентузіазм з яким вони працювали, а успіх дітей - це завжди радість в серці їх наставника", - зауважив Ярослав.

Насамкінець, серед двадцяти восьми учасників табору тренери JFA відзначили тих, хто показав найкращі результати у комплексному тестуванні: Роман Ткачук, Арсеній Бєлобров й Олег Кривко - у молошій групі та Олександр Пащак, Вадим Салій і Марко Попівняк - у старшій.

А завершили п’ятий день табору традиційним польським вогниськом. Ліс, велике багаття, і дружні посиденьки, котрі згуртували дітей, тренерів та батьків. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: