"Uragan Football Camp": день шостий

11 червня 12:37
Переглядів: 118
ураган

Дебютний "Uragan Football Camp" у серці Карпат, мальовничому Буковелі, добіг до свого завершення. Кожен день, який по-своєму був особливим та незабутнім, щедро обдаровував юних спортсменів новими емоціями та теплими враженнями, а учасники встигли провести цікаві тестування та тренування під пильним оком польських спеціалістів, насолодитися гірськими краєвидами, поспілкуватися з однолітками та зарядитися позитивними емоціями.

Однак, тиждень футбольно-гірських пригод промайнув, тому час розповідати крайню історію… Отож, на календарі 9 червня, а це означає, що у "кемпівців" заключний шостий день та виїзд. Незважаючи на це, табірний режим ніхто не відміняв, і о 7:15 - ранкова пробіжка, яка вже стала щоденною звичкою. Далі - сніданок та останнє тренування, яке обидві групи проводять під керівництвом тренерів Академії НФК "Ураган" - Романа Тимчишина та Петра Липецького. Розпочинають із традиційної розминки у квадратах, вправлянь з м’ячем та грають у футбол. Хлопчики зізнаються, що засмучені, що табір вже завершився. Кажуть залишилися б тут на все літо, тому вже від сьогодні чекатимуть наступної можливості поринути у світ футбольної атракції у Карпатах.

Задоволені дебютним табором й організатори. "Ми робили це вперше, тому, можливо, не все досконало, але ми старалися, щоб учасники отримали максимум користі і задоволення від кемпу. Зараз бачу їхні емоції, і мені здається нам це вдалося, - каже директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян. - Хочу подякувати батькам, що довірили нам своїх дітей, що вкладають сили у їхній розвиток. Також не можу не подякувати команді польських тренерів та спеціалістів із JFA за участь у таборі та навчання. Хлопчики сприймали все з неймовірним ентузіазмом, на багато речей ми подивилися зовсім по-іншому. До того ж, не можна переоцінити важливість тестування".

Підтримує і Володимир Салій, тренер клубної Академії та головний комунікатор між польською та українською стороною: "Команда JFA підійшла до співучасті у таборі з неймовірним професіоналізмом, у їхній роботі кожна деталь мала значення, тому результати їхньої роботи включають весь комплекс показників. Це і функціональна оцінка, і футбольні навики, і психологія… Важливо, щоб батьки взяли результати до уваги", - зауважив Володимир Богданович. Цікавої інформації та навиків учасники табору отримали чимало, тож мають час для роздумів, роботи та свого вдосконалення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: