"Ураган" без лідерів дав бій чинному чемпіону, але мінімально поступилися

30 серпня 19:01
Переглядів: 924
Ураган
Товариським матчем "Ураган" - "Продексім" у Львові 30 серпня стартував традиційний футзальний турнір "Кубок Львівщини-2017". Чинний чемпіон України зумів переламати хід поєдинку, програючи після першого тайму 0:2, і в підсумку здобув вольову мінімальну перемогу 5:4.

Наставник івано-франківців дав можливість відпочити у цьому спарингу досвідченим лідерам - Кіндратіву, Сімці, Шотурмі і Колтку. Місце у воротах "драконів" зайняв номінально третій воротар 20-річний Левандівський, чимало ігрового часу отримали молоді новачки Зеленкевич і Гірка, а от ще один новобранець Тарасович через хворобу залишився в Івано-Франківську.

Натомість наставник херсонців Ігор Москвичов вирішив перевірити у справі усіх своїх гравців, окрім одного з новачків - бразильського легіонера Роніньо. На майданчик у "Продексіму" виходили повноцінні три четвірки та ще два гравці, а ворота по-черзі захищали усі три голкіпери. І лише Савенко у підсумку залишився "сухим".

Незважаючи на безліч небезпечних моментів, рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму, причому на 19-й хвилині "Ураган" зумів відзначитись двічі. Спершу Корсун випередив захисника і голкіпера, у падінні проштовхнувши м'яча повз Холошу. А за кілька секунд Горбатий прямим ударом зі штрафного подвоїв перевагу івано-франківців - 2:0.

На початку другого тайму після розіграшу ауту Калуков один м'яч відквитав, а на 28-й хвилині Свірідов дальнім ударом зрівняв цифри на табло - 2:2. Далі гравці херсонської команди вдало використали помилки молодих "ураганівців" в обороні і впродовж всього двох хвилин Волянюк, Шпигар і той же Свірідов зробили рахунок 5:2 на користь "Продексіму".

Щоправда, майже одразу Швед дальнім ударом з лівого флангу зумів "пробити" кращого голкіпера Екстра-ліги минулого сезону Ципуна, а наприкінці поєдинку підопічні Максима Павленка вдало розіграли "п'ятого" польового, і на 39-й хвилині Зварич подарував надію "драконам" - 4:5. Та все ж, зрівняти рахунок і вирвати бодай нічию у цьому спарингу "Урагану" не вдалося.

Далі на "Кубку Львівщини-2017" обидві команди чекатимуть вже офіційні поєдинки. Суперниками "Продексіму" у групі В будуть "Кардинал-Рівне" та одеський "Епіцентр К Авангард". Натомість "Ураган" у четвер і п'ятницю проведе матчі з "Інбев-НПУ" та львівською "Енергією" відповідно.

Товариський матч
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ПРОДЕКСІМ" (Херсон) - 4:5 (2:0)

Ураган: Левандівський - Горбатий, Швед, Корсун, Пелех - Микитюк, Зварич, Кефа, Цілик - Гірка, Зеленкевич.
Продексім: Савенко (Холоша, 14; Ципун, 27) - Фетько, Бессалов, Кісельов, Калуков - Скорий, В.Чуднов, Волянюк, Ланко - Федорченко, Свірідов, Шпигар, А.Чуднов - Бербенцев, Власович.
Голи: Корсун (19), Горбатий (19), Швед (35), Зварич (39) - Калуков (23), Свірідов (28, 34), Волянюк (33), Шпигар (34).
За матеріалами: uragan.if.ua