"Ураган" дав бій лідеру, але знову не переміг

26 листопада 18:00
Переглядів: 91
ураган сокіл

Суботня гра 11-го туру чемпіонату України завершилася результативною бойовою нічиєю. Найбільш багатою на забиті м'ячі видалася заключна 5-хвилинка першого тайму, коли вболівальники стали свідками п'яти голів. По перерві "Ураган" зумів зрівняти рахунок, а наприкінці матчу обидві команди намагались вирвати перемогу при грі з п'ятим польовим.

Івано-франківці хоч і дали бій лідеру Екстра-ліги, однак не зуміои здобути такі бажані три очки. Після цього поєдинку "Сокіл"поступився першим місцем "Титану", але продовжив свою безпрограшну серію. Натомість "дракони" у цьому сезоні не можуть виграти вже 10 матчів поспіль...

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 11 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "СОКІЛ" (Хмельницький) - 3:3 (2:3)

25 листопада. 12:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 800 глядачів.
Арбітри: Жиронкін (Київ), Подранний (Житомир). Спостерігач арбітражу: Олійник (Київ).

Ураган: Біров - Микитюк, Сімка, Шотурма, Цілик - Кіндратів-к, Горбатий, Корсун, Шпигар - Швед, Пелех.
Сокіл: Бакінський - Хамдамов, Шеремета, Педяш, Лисенко - Кіт, Щербань, Подлюк-к, Кручек - Мартинюк.
Голи: Микитюк (16), Шотурма (19), Горбатий (24) - Шеремета (17), Кручек (18), Хамдамов (20).
Попередження: Біров (14) - Мартинюк (20), Педяш (31), Кручек (33).