"Ураган" - "Енергія" 1:3. Післямова

26 квітня 12:33
Переглядів: 91
косенко

Головні тренери Урагану та Енергії прокоментували найкращий чвертьфінальний матч цього розіграшу Кубку України, я в якому Енергія перемогла 3:1.

Сергій Гупаленко (головний тренер Урагану):

- У чому причина того, що ваша команда показала хороший футзал, але, на жаль, припинила боротьбу за трофей?

- От це ключова фраза "на жаль". Наша команда виглядала блідо перші десять хвилин. Нам вже четвертий раз поспіль потрапляє у Кубку Енергія. Була невелика боязнь пропустити і в підсумку пропустили із-за втрати концентрації. Дали людині прийняти м'яч з ауту, пробити, а він потрапив. Після перших десяти хвилин гра налагодилася, ми почали створювати моменти, але не реалізували їх. Вп'ятьох скільки награвали, награвали, а пропустили. Була ціла хвилина, а це досить багато, але ми нічого не змогли зробити. Другий тайм грали непогано, але потрібно реалізовувати свої моменти, які створюєш.

- Що можете сказати про суддівство?

- Нічого не хочу говорити. Скільки можна? Навіть розмовляти не хочу, набридло все одне і теж. Нехай там розбираються, хто понад варто.

- Можливо, що було пізно випустили п'ятого польового? Хвилина до кінця - це мало...

- Якщо програли, то, швидше за все, було пізно, але до цього чотири на чотири ми створили три 100% гольових моменти. Забили б, то не було б пізно, а так пізно. Я зараз себе звинувачую, що Ципуна треба було випустити під дабл-пенальті. Вгадав би, то був би молодець, а так не молодець. 

Є хвилина - це достатньо для футзалу, щоб забити гол. Тим більше, що і до цього моменти створювалися, якщо б не було моментів, то інша справа, можна і за десять хвилин випускати. Так, ми хотіли трохи раніше випустити, але момент, момент, а потім вийшло за 1:14 змінитися і пропустили через 25 секунд. Не провели жодної атаки. Є у нас награні комбінації, але незрозуміло чому так сталося. Зараз буду дізнаватися, чому так вийшло.

- Хто з решти команд є фаворитом?

- Я вважаю, що Локомотив.

Олександр Косенко (головний тренер Енергії):

- Напружений матч, все вирішилося тільки в самому кінці. Що думаєте з цього приводу?

- Гра вийшла складною. Ми думали зіграти від оборони, знаючи, що Ураган - комбінаційна команда, є бразильці, технічні українські футзалісти. Хотіли позбавити їх простору, зіграти на контратаках, витерпіти в обороні. Дякую хлопцям, що витерпіли.

- Що вважаєте переломним моментом зустрічі?

- Для мене переломних моментів може бути в грі не один, не два, не три і навіть не чотири. Буває, що команда вибуває м'яч з порожніх воріт, буває, що не забиває. Наприклад, Рогачов при рахунку 2:1 стелився і з метра в порожні ворота і не забив. Переломний момент? Потім Легчанов при тому ж рахунку з порожніх воріт вибиває. А це переломним момент? Всю гру не можна ділити на переломні або не переломні моменти.

- Хто більший герой Рогачов або Кардаш? Хто трохи, але більше дав для півфіналу?

- Всі дали, вся команда старалася. Кардаш відбивав, Рогачов забивав. Як можна когось з них виділити? Ви мені таке завдання ставите. Кожен вносить свій шматочок в лепту, якщо ми виграли, значить, кожен шматочок привніс.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: