"Ураган" - "Енергія". Анонс 3-го матчу

23 травня 20:11
Переглядів: 120
енергія ураган

Спочатку цей матч планувався в суботу, але оскільки в цей день зал Манежу КФВ буде зайнятий, то гра була перенесена на неділю. Відповідно, якщо "Урагану" вдасться виграти третю гру, то четверта відбудеться в тому ж залі, але вже в понеділок. Втім, це - деталі.

Але тепер справа зовсім в іншому. Чи вистачить у "Урагану" сил і мотивації, щоб зробити ще одне диво, подібне до того, яке було за підсумками двох івано-франківських матчів зі "Спортлідером+"? Минулого разу це було дійсно диво, справжній спортивний подвиг. Тепер же все йде трохи інакше. Ігри у Львові показали, що в цій серії "Енергія" почувається доволі впевнено. І два домашніх матчі "енергетики" виграли по праву. Так, десь і підопічні Івана Скіцка дозволили своїм львівським опонентам здобути такий результат, адже досить згадати перший поєдинок, і все стане на свої місця.

Безумовно, "Ураган" буде робити все для того, щоб повторити свій подвиг півфіналу. Рідні стіни повинні "драконам" в цьому допомогти. Але івано-франківці повинні розуміти: "Енергія" - не "Спортлідер+", і досвіду у цієї команди предостатньо. Так що, спростувати правило про те, що "снаряд двічі в одну воронку не потрапляє" буде на цей раз складніше. Особливо якщо врахувати, що і на цей раз "ураганівцям" не зможе допомогти їх кращий бомбардир Михайло Зварич. Нагадаємо, що другий поєдинок "бронзової" серії Зварич пропустив через отриману червону картку.

Однак тепер до всіх проблем додалася ще й ушкодження, яке, ймовірно, не дасть "дев'ятці" івано-франківців зіграти в третій грі серії проти "Енергії". До чого це може призвести, ми бачили у Львові - "Урагану" явно не вистачало наконечника атак, яким якраз і є Зварич. Результат ми теж пам'ятаємо - впевнена перемога "енергетиків". Але то було у Львові. А в Івано-Франківську все може бути зовсім по-іншому. І "ураганівці", яким втрачати вже нічого, будуть грати не тільки на результат, але ще за себе і за того хлопця.

Чи стане цей фактор ключовим у третьому матчі серії? Можливо. У всякому разі, для обох команд вже настає час "ікс". Тільки з різним змістом. Одним хочеться завершити серію достроково, а іншим - повернути інтригу. Інакше вболівальники не зрозуміють. Третього, природно, не дано.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. За 3-є місце (3-й матч)
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЕНЕРГІЯ" (Львів)
 
24 травня. 14:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання.
Арбітри: Жиронкін (Луганськ), Лутій (Київ), Подворний (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Кузьменко (Київ).
 
Пряма телетрансляція на каналі "Спорт-1".
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: