"Ураган" - "Енергія". Прев’ю

06 березня 08:25
Переглядів: 97
Енергія

Сьогодны, 6 6ерезня, для «Енергії» та «Урагана» настає час Х у чемпіонаті України – обидві  команди розпочинають чвертьфінальну серію плей-офф. А вона розпочнеться в Івано-Франківську і стовідсотково завершиться у Львові. Перевага власного майданчику при необхідності буде в «Енергії».

Уже сьогодні можна забувати про те яке місце за підсумками двох кіл регулярного чемпіонату посіла «Енергія» та «Ураган», а відповідно до турнірної таблиці чемпіонату України можна не дивитися. Усі пари чвертьфінальних ігор плей-офф сформовані, а відтак уже вісім команд розпочинають боротьбу за медалі чемпіонату України в іншому форматі.

Для львівської «Енергії» регулярний чемпіонат склався успішно. Команда Максима Павленка зробить усе можливе, щоб не менш успішно провести ігри плей-офф. Тут права на помилку, мабуть, що немає, оскільки перша поразка чи перемога суттєво усе може змінити.

До вирішальних матчів чемпіонату України «Енергія» та «Ураган» готувалися у звичному режимі. Щодо офіційних матчів, то їх «Енергія» мала на один більше, оскільки боротьбу за Кубок України у Харкові припинила у півфіналі, а «Ураган» - на чвертьфінальній стадії. Втім, ці матчі, як і регулярний чемпіонат, уже історія. Попереду для вболівальників обох команд чергові «енергичні» дербі, у яких виживе тільки один.

Фаворитом у цьому протистоянні вважають «Енергію». Все-таки друге і сьоме місце в турнірній таблиці – велика різниця. Окрім того, клас та досвід гравців «Енергії» є дещо вищим, аніж у гравців «Урагана». Незважаючи на молодість та азарт команди Івана Скіцка, у франківців буде ще одна перевага під час першого матчу – домашня гра перед власними вболівальниками. Якщо для «Урагана» трибуни не стануть п’ятим польовим гравцем, команда Максима Павленка повинна виконати свій план на гру і добитися позитивного результату.

Статистика гравців:

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: