"Ураган" - "Енергія": слово тренерам

29 серпня 08:30
Переглядів: 124
Іван СКІЦКО

Післяматчева прес-конференція тренерів

Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":
- Результат незадовільний, тому будемо робити розбір гри і працювати над помилками. Самим собі привозити м’ячі - це "хвороба", яка негативно позначається на гравцях: психологічно надломлює команду, до того ж, важко "повертатися" в гру. У перерві ми поговорили і на початку другого тайму я побачив ту "Енергію", якою вона мала бути зі старту матчу.

Грати треба з першої секунди, і головне - бути націленим на результат, а ми недопрацювали на стандарті, пропустили гол… Треба розуміти, що теперішній футзал - використання помилок суперника. Крім того, дербі з таким настроєм не грають… Це як в бійці - ти маєш бити першим, не чекаючи, коли удару завдадуть тобі.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Звичайно, приємно вигравати у чинного чемпіона України. "Енергія" - класна команда з професійними футболістами, і відразу скажу, що не дивлячись на рахунок - 5:1, гра була дуже важка. Радий, що ми цю перемогу вибороли всіма силами, і, що імпонувало найбільше - це командний дух, характер, бійцівські якості, які я побачив у хлопцях.

Після першого тайму подивився на статистику - 8 єдиноборств ми виграли, одне програли, а в таких матчах багато визначають саме такі моменти. Не менш важливо в таких поєдинках відкривати рахунок, що нам вдалося - львів’яни помилилися і ми, скориставшись цим, забили перший гол.

Початок другого тайму ми десь провалили, "Енергія" нас "посадила", і ми розуміли, що саме від нас залежить кінцевий результат матчу. Але хлопці, за що їм хочу подякувати, - вистояли, перетерпіли, не без того, що у важкі моменти виручив Біров, за що йому теж окреме дякую. Тож треба в такому дусі й далі боротися і "вигризати" очки. Вітаю "Ураган" з перемогою, і, звичайно, всіх вболівальників, які нас підтримували!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: