"Ураган" готується до сезону в Кароліно-Бугазі

18 липня 22:15
Переглядів: 460
ураган

Івано-франківська команда продовжує підготовку до нового сезону

Команда "Ураган" 10 липня повернулася із відпусток і розпочала підготовку до сезону 2017/2018 років. Перший тиждень, "дракони" провели вдома, пройшовши втягуючий підготовчий курс. Також старт ознаменувався підсиленням – у клубі представили трьох новобранців і пролонгували контракти з трьома "гвардійцями". Далі згідно плану – навчально-тренувальний збір на чорноморському узбережжі. Тож вже пройдешнього вікенду франківці взяли курс на Кароліно-Бугаз, де впродовж 17-30 липня закладатимуть основи фізично-функціональної підготовки.

Головний тренер "Урагану" Максим Павленко розповів, що на Одещину вирушили в доброму гуморі. "Тішить, що вдалось плідно попрацювати в Івано-Франківську, і в добрих кондиціях приступити до основного етапу підготовки до чемпіонату. Не менш важливо,що уникнули травм. Зараз ми в Кароліно-Бугаз, у всіх відмінний настрій, і ми налаштовані плідно працювати. Природні та побутові умові цьому сприяють, тож будемо докладати максимум зусиль для оптимальної роботи", - зазначив наставник франківців.

Весь час "Ураган" працюватиме в режимі "нон-стоп" - ранішня розминка та дворазові тренування, а заняття проводитимуть на піску та у залі. Тож насиченим та продуктивним обіцяє бути кожен день зборів. Кажуть, що працювати потрібно багато, бо саме від даного циклу залежатиме в яких фізичних кондиція приступлять до старту нового сезону, а це і витривалість, і сила, і швидкість, і техніко-тактична складова.

В тренерському штабі зізнаються, що увагу приділятимуть й режиму спортсменів та відновленню. "Насамперед насичені тренування потребують повноцінного та збалансованого харчування, яке буде якісним та з нормою калорій. Звичайно, це вітамінізація і здоровий сон, - пояснив лікар команди Богдан Шкварок. - Не обійдеться і без відновлення - масажу, фізпроцедур. Також щодня здійснюються всі превентивні заходи контролю за фізичними показниками спортсменів".

Отож, навчально-тренувальним зборам в Кароліно-Бугаз дано старт. Впевнені, що тренувальний синтез, "приправлений" морським повітрям, одеським колоритом та хорошим настроєм стане запорукою вдалої роботи. Тож вперед, "дракони"!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: