"Ураган" - "ХІТ": анонс третього матчу плей-офф

30 березня 08:02
Переглядів: 152
Ураган

17:00 "Ураган" (Івано-Франківськ) - "ХІТ" (Київ)
Арбітри: Динник (Харків), Сидорук (Вінниця), Швець (Харків). Спостерігач арбітражу: Дребужан (Мукачево)
Рахунок в серії: 0:2
 
"Дракони" мають право нарікати на Фортуну - в київських матчах проти "ХІТа" підопічні Максима Павленка по грі заслужили як мінімум одну перемогу. Однак в першому матчі "Ураган" пропустив за дві хвилини до кінця основного часу, а потім гірше суперників виконав шестиметрові, а в другому, зумівши відігратися за 20 секунд до кінця основного часу, пропустив вже в овертаймі. Крім цього, через вилучення команда втратила на третю гру Ігоря Корсуна та Андрія Сімку. Особливо чутливою є втрата останнього - ветеран "Урагану" в матчах плей-офф був одним з кращих, встигаючи і забивати, і асистувати.
 
У киян з найкращої сторони проявили себе всі три голкіпери (Лисенко, Коваленко, Максименко), капітан команди Ігор Борсук і новобранець Олександр Педяш. Та й інші "кабельники" виглядали дуже добре. З огляду на гру, показану підопічними Олега Лук'яненка в Києві, а також кадрові втрати "Урагану", ставимо на перемогу "ХІТа".

Протистояння матчу: Іваняк - Педяш
Головними героями матчу (матчів) стануть голкіпер національної збірної Євген Іваняк і кращий бомбардир чемпіонату Олександр Педяш.
 
Прогноз: перемога "ХІТа"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: