"Ураган" - "ХІТ" (Київ). Післямова

31 грудня 09:05
Переглядів: 124
Максим Павленко

На майданчику манежу КФВ івано-франківський "Ураган" та київський "ХІТ" провели заключний матч 2017 року. По завершиння нічийного поєдинку Тарас Шпичка та Максим Павленко поділилися враженнями від гри.

Тарас ШПИЧКА, тренер команди "ХІТ":
- Гра була дуже гарна, і, не дивлячись на те, що не було багато голів, матч вийшов напружений, бойовий. Як "Ураган", так і "ХІТ", створили безліч гольових моментів, добре попрацювали воротарі. Думаю, що поєдинок сподобався глядачам. Звісно, що нічийний результат – це не той підсумок, на який ми розраховували, впевнений, суперник теж був налаштований виключно на перемогу. Але, тим не менше, одне очко, для нас, як для виїзду, – непогано.

- Що не вдалося, щоб отримати перевагу?
По-перше, ми грали більше другим номером. "Ураган" був мотивований тільки на три очки, і це зрозуміло, бо команда грає вдома, і тим більше, турнірне становище зобов’язує. Хоча ту гру, яку показує "Ураган", не відображає те місце, на якому команда. Вони повинні бути значно вище, мені дуже подобається команда, молода, добре рухається. Бачите, було багато стандартних положень, що у нас, що у господарів, але трішки не склалося.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Дуже засмучені, що не змогли перемогти, незважаючи на кількість створених моментів, з них мало забили. Тим більше, дуже швидко пропустили, думаю, якби рахунок 1:0 тримався трошки довше, це б змусило суперника нервувати, відкриватися. Забили зі стандарту, пропустили зі стандарту, тож будемо працювати далі і старатися в кожному матчі на перемогу. Найближча гра – виїзд в Херсон, поєдинок з чемпіоном, ще один іспит для нас.

Сподіваюся, що в Новому році прийдуть перемоги, прийде реалізація, будемо докладати максимум зусиль для цього. Користуючись нагодою, хочу подякувати вболівальникам, які все-таки у складний час прийшли на трибуни підтримати команду. Міцного вам здоров’я! З прийдешніми святами, Різдвом Христовим! Віримо, що у новому році будемо тішити вас перемогами, гарною грою і створимо більш хороший настрій, ніж є на сьогоднішній день.

- Чи не думали розпочати гру з "п’ятим" швидше?
Ми налаштовані були тільки на перемогу, шкода, що так швидко набрали п’ять фолів. Хотіли піти вп’ятьох раніше, але на той момент команда тиснула на суперника, створювала гольові моменти, заробляла стандартні положення. Був момент, на жаль, Василь Кефа не зумів реалізувати вихід сам-на-сам, і вже тоді було зрозуміло, що треба грати вп’ятьох.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: