"Ураган" - "Локомотив": чим здивують "дракони"?

06 грудня 20:49
Переглядів: 128
ураган локомотив

У рамках дев'ятого туру Екстра-ліги івано-франківський "Ураган" прийматиме одного з лідерів змагань, діючого чемпіона харківський "Локомотив".

Неділя, 7.12.2014, 14:00

м. Івано-Франківськ, Коледж фізичного виховання

Арбітри матчу: Микола Подраний (м. Житомир), Ігор Якимишин (м. Львів)        

Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (м. Київ)

Якщо б в "Урагану" залишився минулорічний склад, то поєдинок "драконів" проти "Локомотива" був би гідним завершенням першого кола. Але зараз навряд чи це буде центральний матч туру. Від минулого протистояння лишилась хіба що вивіска, за всієї поваги до івано-франківського клубу.

Тим не менш, цей матч буде цікавим. Причому, відразу в декількох аспектах. По-перше – "Ураган" закінчуватиме перше коло вдома. Враховуючи те, що підопічні Івана Скіцка вже встигли відчути смак домашніх перемог, вони явно захочуть продовження. По-друге, молоді "ураганівці" будуть дуже мотивованими у грі з чемпіонами України. І якщо мотивація не зіграє з господарями злий жарт, то у "Локо" можуть виникнути проблеми.

Правда, "залізничники" мають, чим відповісти. Так, на матч з франківцями до складу повернуться ті футзалісти, які через травми та застуди не змогли поїхати до Португалії разом зі збірною України. Безперечно, це буде підсилення для харківського клубу. Окрім того, варто очікувати, що й ті, хто грав у Португалії, перебувають наразі у хорошій формі, що й спробують показати в Івано-Франківську. Та й бажання повернути собі першу сходинку в підопічних Євгена Ривкіна явно присутнє.

Але є одне "але". Харківський клуб має врахувати уроки гри проти "ЛТК", оскільки мало хто сумнівається, що "ураганівці" візьмуть за приклад саме цю гру. І якщо "дракони" зможуть розкусити всі тактичні ходи Євгена Ривкіна і не дозволять Журбі та компанії зіграти в свою гру, то "Ураган" може підготувати сюрприз. Саме цього й чекають від господарів івано-франківські вболівальники. Але чи вийде виправдати надії та аванси у грі проти такого грізного суперника?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: