"Ураган" - "ЛТК-ІНБЕВ-НПУ" - 3:2. Післяматчева прес-конференція тренерів

11 січня 12:30
Переглядів: 168
Скіцко
Валерій ТУРКІН, головний тренер "ЛТК-ІнБев-НПУ":

- Найперше хочу привітати команду "Ураган" та івано-франківських вболівальників із заслуженою перемогою. Перед грою, коли давав установку, сказав хлопцям, що сьогодні переможе той, у кого буде більше бажання. Обидві команди - молоді, але "Ураган" більше хотів, тому такий і результат. Нам не вистачило в окремих епізодах, коли пропускали голи, іншими словами – елементарне недотримання ігрової дисципліни на майданчику. Тому суперник нас "покарав" за ці секундні помилки, які у футзалі дуже багато означають.

- Буквально за тиждень вдома ви зустрічаєтесь з "Ураганом" вже в рамках Кубку України, які висновки зробили після поразки?
Висновки робити ще рано, проглянемо запис матчу, побачимо в яких моментах наші футболісти недопрацьовують, і будемо думати над помилками.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Будь-яка перемога є приємною, позитивною, тому емоції переповнюють хороші. Якщо говорити про матч, то не все вдалося. Ми усвідомлювали, що гра буде важкою, адже обидві команди молоді й амбіційні, тому будуть боротися до кінця. Десь на "Ураган" "тиснув" результат, так як ми ще до 16-го туру не забронювали собі остаточне місце в плей-офф. Це, звісно, відобразилося на майданчику, хлопці були напружені, сковані, але молодці, що дотерпіли.

Травмувався Ігор Корсун, було важко, але гравці зуміли перебудуватися. Хочу віддати належне й Роману Кіндратіву, який вийшов на поле з температурою, його гра була під питанням, але він поступив як справжній капітан команди. Це перевірений боєць, на якого можна покластися. Відзначу також, що й підготовка до цього матчу була не найкращою, недотриманий був тижневий мікроцикл, тому можливо матч не був таким видовищним, яким би хотілося його бачити. Але на кону стояв результат, і Слава Богу, він на нашу користь.

- Як готуватиметесь до 1/8 фіналу Кубку України?
Будемо готуватися в бойовому психологічному настрої. Ми розуміємо, що на нас чекає непростий виїзд, тож будемо аналізувати, думати над сильними сторонами, над недоліками… До Житомира їдемо, звісно, за позитивним результатом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: