"Ураган" - на навчально-тренувальних зборах. Підсумки 1-го тижня

26 липня 09:38
Переглядів: 578
ураган

Під шум Чорного моря та в розміреному ритмі дворазових тренувань команда "Ураган" вже подолала частину марафону під назвою "навчально-тренувальні збори". Нагадаємо, що в рамках підготовки до сезону 2017/18 рр. франківські "дракони", подолалвши сотні кілометрів, на березі Чорного моря, у курортному Кароліно-Бугаз, закладають фізично-функціональні основи. Яким видався старт одеських тренувань (17-22 липня) та з якими навантаженнями зіткнулися футболісти, - розповів головний тренер команди Максим Павленко.

"Тиждень був дуже насиченим, і провели ми його, як і планували, в дворазовому режимі. Вранці - розминка, далі - тренування на піску, яке ми присвячували різним фізичним навантаженням. Вечірнє заняття - в залі, з акцентом вже на техніко-тактитчну складову. Також проводили теоретичні заняття і перегляди ігрових епізодів", -  зазначив наставник франківців.

Павленко розповів, що працюють в загальній групі і воротарі. Каже, що функціональна підготовка потрібна всім, тож без жодних поблажок: "Я розумію, що моментами їм важче, ніж іншим хлопцям, але вони - молодці".

Задоволений тренер й "ураганівськими" новобранцями. "Головне, що колектив прийняв новачків добре, бачу єдиний колектив і те, що хлопці підтримують одне одного. Проблем з адаптацією в команді немає, можливо, десь важко у тренувальному процесі, але потрібно через це пройти до початку чемпіонату".

Вже найближчої неділі, 30 липня, "ураганівці" візьмуть курс додому. Щоправда, попереду - ще тижневий цикл. "У неділю був вихідний, хлопці встигли перевести подих, а з понеділка ми знову працюємо згідно режиму. З середи - дворазові тренування будуть в залі, і весь час будемо присвячувати роботі з м’ячем та груповим вправам", - підсумував Максим Павленко.

Отож, навчально-тренувальний збір в Кароліно-Бугаз "перетнув" екватор. Половина нелегких тренувань вже позаду, але значна їх частина ще попереду.  Тому, сподіваємося, що івано-франківці, озброївшись позитивним настроєм та витримкою, завершать розпочате.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: