"Ураган" оформляє в Хмельницьку суху перемогу

02 березня 18:01
Переглядів: 253
ураган спортлідер

Закривав перший після простою тур національного чемпіонату матч у Хмельницькому, де «Спортлідер+» приймав «Ураган» з Івано -Франківська. У турнірній таблиці суперників до старту ігрового дня розділяли 19 очок і п'ять сходинок. «Локомотив» і «Енергія» сьогодні очкову скарбничку вже поповнили, всі чекали відповіді «Урагану».

Аутсайдер в дебюті гри намагався ні в чому не поступитися минулорічному фіналісту, але «дракони» зуміли відкрити рахунок вже в другій продуманій атаці. Шотурма зіграв в коротку стінку з партнером і красиво п'ятою з лінії воротарського майданчика відправив м'яч точно за призначенням. Господарі мали можливість швидко відігратися, але перспективному фланговому удару Михайленко в контратаці не вистачило точності. «Ураган» використовував високий пресинг, але в позиційних атаках високими швидкостями суперника не лякав. Гра в цілому великою кількістю гострих моментів і акцентованими точними ударами не радувала.

Якби не гол гостей на початку поєдинку в середині першого тайму можна було б говорити про абсолютно рівну боротьбу. Команди з боями доходили до воріт супротивника, але далі або з користю для загальної справи втручалися воротарі, або був неточний удар. Запам'яталася атака у виконанні Морено, коли м'яч страхувавший «відпрацьованого» голкіпера захисник зупинив тільки на лінії воріт. Через півхвилини бразилець свого домігся. М'яч свічкою пішов під стелю, і поки Івонко довго готувався його прийняти, Морено виявився спритнішим і одним дотиком відправив його в незахищену ціль.

«Дракони» на куражі продовжили атакувати, тепер прицільний удар йшов за ударом. Наставник господарів Віктор Мглінець використовував тайм-аут в якості стримуючого фактора за три хвилини до перерви. «Малиновим» вдалося більше не пропустити, а Заворотний ще одну гостру контратаку закінчив, на жаль публіки, неточним удар з ідеальної позиції.

Після антракту характер боротьби став змінюватися. «Спортлідер+» шукав себе в атаках, «Ураган» грав на стримування, але був готовий вистрілити. Стало більше жорстких стиків, так що від суддів вимагалося працювати уважно і чітко. Ципун залишався останнім непереборною перешкодою для хмельницьких гравців, але воротар і повинен виручати. Гості збивали темп не тільки за рахунок контролю м'яча, але і використовуючи хитрощі. Час працював на користь команди Сергія Гупаленко, який дуже нервував.

Маючи ігрову перевагу, господарі ніяк не могли розпечатати прикарпатські ворота. Михайленко був зобов'язаний скорочувати відставання до мінімуму, а пробив повз порожніх воріт. Залишався тільки ризик, але тренерський штаб «малинових» п'ятого польового все не випускав. Всі вирішило індивідуальну майстерність Шотурми і Сімки. Перший флангової передачею знайшов другого на позиції «центру», а той пробив з розвороту щільно зі штангою - 0:3. Тут же Морено втік і не забив у контратаці. Віктор Мглінець взяв тайм-аут, після якого Хомин... залишився в рамці. Власович опинився на майданчику з правами воротаря тільки в наступній ігровий фазі. Емоцій було багато, а от тямущой гри при розіграші зайвого - не дуже. Сімка відзначився черговим гольовим дублем, пробивши точно по порожніх воротах зі своєї половини.

«Спортлідер+» (Хмельницький) - «Ураган» (Івано-Франківськ) - 0:4 (0:2)

«Спортлідер+»: Павло Хомин - Дмитро Калуков, Максим Івонко, Сергій Рибак, Олексій Фетько - Андрій Засенко, Володимир Сондак, Ярослав Заворотний, Дмитро Михайленко - Валерій Власович, Максим Коробка

«Ураган»: Кирило Ципун - Тарас Королишин, Петро Шотурма, Ільдар Макаєв, Максим Павлюк - Роман Кіндратів, Роман Кордоба, Роніньо, Морено - Андрій Сімка, Євген Валенко, Орест Боргун, Сергій Якунін

Арбітри: Роман Проць (Дрогобич), Микола Подраний (Житомир)

Голи: Петро Шотурма, 2, Морено, 14, Андрій Сімка, 35, 39.
Попередження: Сергій Рибак, 17. Максим Івонко, 19. - Тарас Королишин, 6.

Удари (в ствір): 26 (16) - 28 (17).