"Ураган" перемагає "Енергію-Тайм" у серії післяматчевих пенальті 8:6. Та веде у фінальній серії вже 2:0

29 травня 18:17
Переглядів: 559
Default Image

Не менш цікавим та захопливим вийшов і другий фінальний матч між івано-франківським «Ураганом» та львівською «Енергією-Таймом». Учора завдяки перемозі з рахунком (4:2) у фінальній серії перед повела команда Сергія Гупаленка. Відтак львівська команда будь-що намагалася реваншуватися та зрівняти рахунок у фінальному герці.  

Саме гості з міста Лева першими наважилися на небезпечний удар. Пробивав Павленко та на висоті виявився воротар «Урагану» Кирило Ципун. Відповідь господарів майданчику не забарилася. Валенко смачно приклався до м’яча. Удар в «ураганівця» вийшов потужним, але на допомогу «Енергії-Тайму» прийшла штанга. Зазначимо, що на відміну від вчорашнього поєдинку вже зі стартових хвилин місце у воротах «Енергії-Тайму» зайняв Кардаш. Саме він намертво спіймав м’яча після удару Валентина Цвєлих. Команди й надалі діяли на зустрічних курсах відповідаючи одна одній небезпечними атаками, які завершувалися не менш потужними ударами. Саме один із таких у виконанні «енергетика» Дениса Овсяннікова вилився у гол. Відзначившись голом «Енергія-Тайм» могла забивати вдруге. Однак цього разу воротар «Урагану» Ципун зреагував на удар Сергія Задорожного. Відразу після цього господарі пішли в атаку і зрівняли рахунок. Гол вийшов доволі таки курйозним. Ще б пак! Кардаш зреагував на простріл вздовж воріт, здавалось би, ліквідувавши загрозу. Та де там, «круглий» влучив в «ураганівця» Павлюка і від того закотився у ворота – 1:1. Пропустивши курйозний гол «Енергія-Тайм» дещо зніяковіла. Цим миттєво намагався скористатися «Ураган», який хвиля за хвилею накочував свої атаки на ворота Кардаша. Тут вже воротареві «Енергії-Тайму» довелося крутитися у воротах, немов білка в колесі, аби зберегти їх на замку. Спочатку Кардаш не дав себе переграти Валенку, який вийшов з ним сам-на-сам, а потім не дозволив «зняти павутину» з дев’ятки своїх воріт після удару Біро Жаде. У підсумку перший тайм переможця так і не виявив.  

Друга двадцятихвилинка розпочалася вдало для хлопців Станіслава Гончаренка. В її дебюті Лєгчанов та Павленко змайстрували гол. Перший вивіреним пасом знайшов Павленка, який з метра без проблем надіслав «посилку» у вигляді гола у ворота Ципуна. Холодний душ у вигляді пропущеного гола стрепехнув «Ураган», а особливо його бразильських легіонерів. Спочатку Біро Жаде розрядив свою гармату, але Кардаш у стрибку продемонстрував свою майстерність та реакцію. Згодом господарі розіграли кутовий і «стріляв» вже Сержао, але пробив повз ворота. А далі впродовж однієї хвилини команди обмінялися реверансами у вигляді забитих голів. Спочатку помилкою львівської команди у захисті Сержао зрівнює рахунок. А далі «Ураган» фолить. І вже Валерій Лєгчанов так «смальнув» зі штрафного, що зупинити м’яча, який летів, мабуть, зі швидкістю комети не зумів би вже ніхто. «Урагану «знову треба відіграватися. До честі господарів це їм вдалося досить таки швидко, через дві хвилини. Автором гола став Валентин Цвєлих. Та на цьому забиті голи у матчі не закінчилися. До серії післяматчевих пенальті команди ще раз обмінялися такими люб’язностями. І все знову за звичним сценарієм для сьогоднішньої гри. Гості забивають, господарі зрівнюють. На гол «енергетика» Рогачова своїм відповів Сержао – 4:4.  

А от у серії післяматчевих пенальті примхлива пані Фортуна була на боці «Урагану». Переможний лотерейний квиток витягнули господарі, повівши у фінальній серії з рахунком – 2:0.  

Тепер фінальна серія переїжджає до Львова, де через тиждень «Енергія-Тайм» повинна складати іспит на міцність… Адже програвати підопічним Станіслава Гончаренка вже не можна. Та як воно буде, побачимо вже за тиждень. А поки, наберемося терпіння та дочекаємося продовження фінального вестерну.

«Ураган» - «Енергія» - 4:4 (по пенальті 4:2)
Перший матч 4:2
Рахунок серії 2:0

«Ураган»: Ципун (Їжаковський, 25) - Павлюк, Сімка, Цвелих, Ренатіньо - Біро Жаде, Валенко, Шотурма, Сержао - Кіндратів, Ярий, Чепорнюк, 
«Енергія»: Кардаш - Лєгчанов, Павленко, Овсянніков, Д.Бондар - О.Бондар, Якунін, Рогачов, Романов -Задорожний, Федюк, Струк 
Голи: Павлюк (11), Сержао (22, 38), Цвелих (24) - Овсянніков (9), Павленко (21), Лєгчанов (22), Рогачов (37)
Попередження:  Шотурма (9), Ренатіньо (40) - Якунін (20)
Пенальті: 1:0 Сержао, 1:0 Рогачов (мимо), 2:0 Цвелих, 2:1 Якунін, 3:1 Павлюк, 3:2 О. Бондар, 4:2 Шотурма, 4:2 Лєгчанов (штанга).  

Удари (в площину): 35 (23) - 24 (15)

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: