"Ураган" пішов у відпустку

19 травня 14:02
Переглядів: 112
ураган сокіл

Підготовка до нового сезону 2017/18 рр. розпочнеться 3 липня

Чемпіонат України з футзалу зразка 2016/2017 добігає до свого завершення – незабаром відбудуться вирішальні поєдинки за титул найсильнішої команди Екстра-ліги. Але, незважаючи на те, що найголовніші пристрасті вітзичняного футзалу ще попереду, для івано-франківського "Урагану" боротьба за медалі завершилася ще понад місяць тому.

Тим не менше, команда продовжувала навчально-тренувальний процес, а завершили сезон товариськими матчами – спершу із дебютантом Першої ліги, чернівецьким "Епіцентром К", а пройдешніми вихідними "дракони" завершили сезон контрольними поєдинками з хмельницьким "Соколом".

І вже з 18 травня для команди "Ураган" розпочалася відпустка. У понеділок, 15 травня, керівництво клубу в особі виконавчого директора Олега Ковальського зустрілося з командою, на котрій були озвучені орієнтири та плани на міжсезоння. "Практично весь склад команди зберігається, і саме ці гравці після відпустки розпочнуть підготовку до нового сезону. Звісно, відповіді на всі запитання дадуть навчально-тренувальні збори. Не виключаємо варіанти і щодо підсилення команди", - зазначив Олег Збігневич.

Після відпустки команда розпочне підготовку до нового сезону під керівництвом Максима Павленка"Приступаємо ми 3 липня, і, загалом, працюватимемо у кілька етапів. Спершу хлопці отримують домашнє завдання, з 10 липня заплановано тижневий втягуючий цикл, далі – навчально-тренувальні збори та участь у кількох турнірах. Відразу скажу, що всі матимуть шанс проявити себе, а ми вже будемо визначатися, хто буде грати в "основі", а хто набиратиметься досвіду в команді дублю", - розповів головний тренер.

Нагадаємо, що по завершенні сезону 2016/17 рр. "Ураган" залишили два гравці – Сергій Коваль та голкіпер Ігор Байдак. Обидва після завершення контрактів стали "вільними агентами".

Відзначимо, що у наступному сезоні команда "Ураган-2" нає намір знову виступати у Першій лізі, де нещодавно івано-франківські дублери вже набиралися досвіду впродовж 2012-14 років.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: