"Ураган-ПНУ" здобув вольову домашню перемогу

16 березня 13:35
Переглядів: 51
ураган

У вівторок, 14 березня, відбулись перші матчі раунду плей-офф Чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ. У Запоріжжі та Івано-Франківську перемогу здобули господарі. Що цікаво, як "медики" так і команда "Ураган-ПНУ" перемогли суперників з перевагою у три м’ячі.

Івано-франківська команда здолала студентів Криворізького національного університету з рахунком 4:1. Причому ця перемога виявилася вольовою. Після пропущеного в дебюті м'яча господарі майданчика зуміли гідно відповісти у другому таймі, забиши 4 голи. По одному разу у воротах криворіжців відзначилися два гравці екстра-лігового "Урагану" Юліан Горбатий і Василь Кефа, а дубль оформив Назар Швед, який наразі захищає кольори першолігового "Епіцентра К10". Але і в цій парі ще нічого не вирішено. Ім’я фіналіста змагань дізнаємось через тиждень, коли відбудеться гра-відповідь у Кривому Розі.

ЧУ серед ВНЗ. Плей-офф (перший матч)
"Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) – "КНУ" (Кривий Ріг) – 4:1 (0:1)
"Ураган-ПНУ": 1.Джус – 3.Швед, 5.Голей, 8.Іванишин, 18.Ю.Горбатий, 7.Р.Горбатий, 49.Кефа, 12.Петрик, 17.Синюк. Тренер: Юрій Костишин
"КНУ": 1.Гаєвський – 16.Гордієнко, 5.Боярин, 8.Лихненко, 14.Насєкін, 13.Прекрасний, 10.Подкомаровський, 6.Дубаз, 15.Бабенко – 88.Козлов. Тренер: Сергій Ганзиков
Голи: 0:1 Хамза Дубаз (6). 1:1 Ю.Горбатий (27). 2:1 Швед (29). 3:1 Кефа (33). 4:1 Швед (35).
Попередження: Джус (4).

В іншому матчі запорізькі студенти впевнено провели перший тайм, перемігши з рахунком 5:2. Просто блискучу гру видав гравець "ЗДМУ" Зіузіу Фіде. Він не тільки відкрив рахунок, після стрімкої атаки. Але й забив, вийшовши віч-на-віч та обігравши воротаря. Гості часом теж демонстрували клас, зумівши двічі відзначитися до перерви. У другому таймі команди зіграли внічию, по два рази вразивши ворота один одного. Та у підсумку "медики" відсвяткували перемогу, яка дає їм невелику перевагу перед грою-відповіддю.

"ЗДМУ" (Запоріжжя) – НУ "Львівська Політехніка" (Львів) – 7:4 (5:2)
Голи: 1:0 Зіузіу Фіде (6). 2:0 Халід Сауді (12). 3:0 Зіузіу Фіде (13). 3:1 Ленько (13). 4:1 Уссат Анномірадов  (15). 4:2 Кулик (15). 5:2 Яссін Ессаргіні (16). 5:3 Сорочич (23). 6:3 Яссін Ессаргіні (24). 6:4 Легендзевич (30). 7:4 Хішам Ель Адмі (39).