"Ураган" представив омолоджену команду та нову ігрову форму

02 вересня 17:52
Переглядів: 202
ураган

Літнє міжсезоння добігло до свого завершення, і вже за лічені дні стартує черговий сезону у вищому дивізіоні. Втім НФК «Ураган» вже розпочав тішити своїх вболівальників. У перший осінній день, 1 вересня, відбулася презентація нової ігрової форми та ближче знайомство з омолодженим складом команди. На домашній арені «драконів» - у спорткомплексі Коледжу фізвиховання усі присутні мали змогу першими побачити гравців, які захищатимуть кольори івано-франківського клубу в сезоні 2014/2015.

Ключовим моментом заходу стала презентація нової ігрової форми, право яку представити першими отримали «молоді гвардійці». Ними стали 12 нещодавніх «дублерів»: Віталій Біров, Ігор Корсун, Юрій Ковельський, Роман Горпинич, Павло Миколюк, Тарас Рудавець, Михайло Зварич, Василь Баланик, Мар'ян Пелех, Антон Лясковський, Андрій Цілик, Юліан Горбатий. «Естафету» продовжили титуловані та досвідчені «гвардійці» - Андрій Сімка, Роман Кіндратів, Роман Колток, Орест Боргун.

 У сезоні 2014/2015 «ураганівці» підкорюватимуть нові вершини у формі Joma, саме на цього провідного європейського виробника зупинився вибір керівництва клубу. Усі бажаючі отримали шанс не тільки побачити «драконів» у всій красі, а ще й зробити фото на пам'ять. Мали змогу поспілкуватися з гравцями й представники ЗМІ. Після чого футзалісти перейшли до більш звичних занять - розминки і відкритого тренування. І вже цієї суботи, 6 вересня, івано-франківці у рамках першого матчу сезону зустрінуться на домашній арені Коледжу фізичного виховання із хмельницьким «Спортлідером+».

Олександр БУБЕН, президент НФК «Ураган»:

- Це оновлений «Ураган», омолоджений, в новій формі, з новими амбіціями, з новими перемогами. В мене очікування на сезон тільки позитивні, адже завжди хочеться максимально реалізувати те, що задумано. Не хочу забігати наперед, але крок за кроком ми будемо рухатися до поставленої мети. Спочатку ми поборемося за місце в плей-офф, подивимося як буде зростати команда, і тоді будемо ставити наступні завдання.

Іван СКІЦКО, головний тренер «Урагану»:

- «Ураган» рухається у правильному напрямку, із двох передсезонних турнірів ми привезли додому «срібло» та «бронзу», і це хороший знак. Звичайно, сезон легким для нас не буде, бо я знаю, команди якого рівня будуть з нами змагатися, але ми готові до боротьби з кожним суперником. Тому до першого матчу ми підійдемо у хорошому настрої та максимальній підготовці.

Роман КІНДРАТІВ, капітан команди «Ураган»:

- У нас відбулися серйозні кадрові зміни, команда омолодилася. Втім молоді гравці два роки працювали у «дублюючій» команді, тому з вимогами «Урагану» ознайомлені. Хочу сказати, що ми працюємо, стараємося, тому впевнений, що у нас все вийде. Зі своєї сторони я докладатиму максимум зусиль для цього. Вірю, що у нас все буде добре, два турніри продемонстрували, що ми можемо змагатися на рівні з сильними командами і не поступатися їм. Звісно, досвіду бракує, але за рахунок величезного бажання, самовіддачі ми будемо компенсувати це.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: