"Ураган" - "Приват" - 2:2. Післямова

13 вересня 08:31
Переглядів: 97
енергія ураган

Післяматчева прес-конференція тренерів

1

Раміс МАНСУРОВ, головний тренер "Привату":
- В першу чергу, ми задоволені підсумковим рахунком. До того ж, хлопці виконали те завдання, яке їм давали – строго зіграли в обороні біля власних воріт. Для нас це була перша виїзна гра сезону, тому, гадаю, хлопці трохи нервували. Ми і вдома завжди хвилюємося, а тим паче на виїзді… Тож поки нам важкувато на виїзді замислюватися про перемогу.
Загалом враження від гри хороші, дуже приємно було повернутися в Івано-Франківськ, радий був побачити людей, які вболівають за "Ураган" з першого дня й надалі підтримують команду. Та й взагалі було приємно грати для франківських вболівальників.

- Які враження від початку Чемпіонату і які завдання криворізької команди на сезон?
- Поки ми провели тільки дві гри, а старт складається з чотирьох ігор, тому після завершення серії із чотирьох матчів і будемо робити перші висновки. А щодо завдання – потрапити до стадії плей-офф, це завдання мінімум, а далі - час покаже.

2

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Якщо оцінювати зміст гри, то, однозначно, ми не реалізували дуже багато гольових моментів. Але футзал тим і цікавий, що команда, маючи в активі три-чотири моменти, забиває два голи. Ми натомість створили "енну" кількість тих же моментів, а забили тільки два м'ячі.

Жаль, бо ми все робили для позитивного результату, хотіли забити швидкий гол. Пам'ятаєте першу зміну, де ми могли вигравати навіть у три м'ячі, але немає майстерності, не вистачає точності... Звісно, що ми вдячні і за одне очко, бо розуміємо, що навіть нічия в Екстра-лізі буде даватися нелегко.

Нам не залишається нічого іншого, як працювати далі, і знаю, що нашу команду таки "прорве" на перемоги. Тому за тиждень їдемо в Херсон за очками. Психологічно не легко, але команда і росте, коли важко, адже саме так загартовується характер спортсменів. Важливо, що ми, тренерський склад віримо в гравців, головне, щоб і вони повірили в себе.

3

- Чому швидше не випустили п'ятого польового?
Ми хотіли вийти з п'ятим ще за п'ять, а то й за сім хвилин до завершення гри, але не було такої можливості. "Приват" пресингував, тому і вийшло – за дві хвилини. Знову ж таки, момент був, але не реалізували. Тут хотілося б і відзначити воротаря криворіжців та самовіддачу їхніх гравців.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: