"Ураган" - "Приват" 8:2. Післяматчева прес-конференція тренерів

09 листопада 13:55
Переглядів: 144
СКІЦКО
Післяматчева прес-конференція тренерів

Олександр ЮЗИК, головний тренер "Привату":
- На сьогоднішній день, ми, мабуть, "найвеселіша" команда в лізі. Нам з першого ж туру треба було робити три лінії захисту, як в АТО, і так оборонятися… А ми стараємося і взяти м'яч під контроль, і якісь комбінації застосувати… Наче все це проходимо і на тренуваннях, і в товариських матчах, і в іграх регулярного чемпіонату, але вся різниця в тому, що команди, які грають у вищій лізі вже кілька років, володіють великим досвідом і психологічною впевненістю. А ми поки не можемо психологічно "зібратися". От вже яку гру починаємо з 0:1, і як тільки отримуємо хоча б один гол, то вже не можемо рухатися далі.

Втім ми не падаємо духом, стараємося, налаштовуємо хлопців, що футзалістами не народжуються, бо тільки через важку працю приходить і майстерність, і професіоналізм. Тож з поразки ми не робимо трагедії… Я б сказав, що другу двадцятихвилинку ми розпочали не так вже і погано, намагалися грати першим номером. А те, що вп'ятьох не забили - це наслідок вже виконаної роботи, наприкінці гравці втомилися, "підсіли". Тому хочу привітати Івана Скіца та його команду із заслуженою перемогою, а нам необхідно запастися терпінням і працювати.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед хочу привітати Івано-Франківськ з першою домашньою перемогою. Скажу, що вигравати на рідній арені дуже приємно, це суцільний позитив. Вірю, що, коли ми так гратимемо і далі, то будемо збирати цілий зал і тішити вболівальників перемогами. Щодо самої гри, то незважаючи на підсумок - 8:2, ми все-таки мали проблеми в захисті. Хочу віддати належне команді "Приват", яка грає у відкритий футбол, і це у них доволі непогано виходить. Крім того, у них є яскравий лідер - Роман Бакум - хороший гравець, тому я впевнений, що зовсім скоро криворіжці здобуватимуть очки.

Зізнаюся, мені сподобалося те, що всі наші стандарти, які ми планувати напередодні, вдалося реалізувати на майданчику. А от сама гра мені не дуже сподобалася, були помилки, тож є над чим працювати. Раді, що взяли дуже важливі три очки, які добре вплинуть і на наше турнірне становище, і психологічний стан команди. Попереду нас чекають дуже важкі поєдинки, тому треба серйозно готуватися. Але я бачу, що ми рухаємося у правильному руслі - ми якраз на шляху до побудови хорошої комбінаційної та видовищної для вболівальників гри. Тож для цього ми багато працюємо, хлопці стараються, слідують установкам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: