"Ураган" - "Приват": Чи зуміють івано-франківці здобути першу домашню перемогу?

08 листопада 08:06
Переглядів: 135
ураган спортлідер

Схоже, івано-франківський "Ураган" нарешті починає виправдовувати свою назву. Принаймні, так можна сказати після поєдинку в Кременчуці проти місцевого "Лукаса". Нагадаємо, що той поєдинок завершився розгромною перемогою підопічних Івана Скіцка з рахунком 8:1. Тепер же суперником прикарпатського колективу стане криворізький "Приват", який поки що не здобув жодної перемоги, та ще й отримав кілька розгромних поразок. І, в світлі останніх подій, ситуація складається явно не на користь підопічних Олександра Юзика.

Хоча все-таки промінчик надії у криворіжців є. У чому він полягає? Та в тому, що їх візаві поки ще жодного разу в цьому сезоні не вигравали вдома. Це - головний мінус для омолодженого "Урагану", який поки ніяк не вдається переробити на плюс. Хоча в намаганні підопічним Івана Скіцка не відмовиш. Можливо, поєдинок проти "Привату" і має стати тим самим першим переможним. Але для цього господарям майданчика доведеться чимало попрацювати, як мінімум, не менше, ніж в поєдинку з "Лукасом". Бо що ми в цьому сезоні вже бачили деякий приклад недооцінки суперника - мається на увазі, звичайно ж, матч "ЛТК" - "СумДУ", коли ніхто не чекав, що луганчани зіграють зі "студентами" внічию. Тому недооцінювати своїх суперників івано-франківцям не варто. Тим більше, ми пам'ятаємо, як криворіжці грали проти тієї ж "ЛТК" - такого ж молодого колективу. Тоді удача була на стороні "телефоністів", але молодість колективу ледь не зіграла злий жарт. Так що, в цьому плані господарям майданчика потрібно бути більш пильними.

Крім того, варто відзначити ще одну важливу деталь. У минулому сезоні багато з тих, хто зараз грає за основний склад "драконів", мали можливість пограти проти "Привату" в рамках Кубка України. Тоді, будучи ще честолюбними дублерами, Зварич і компанія зіграли з криворізькою командою внічию 8:8 (!!!), а в серії післяматчевих 6-метрових перемогу здобув криворізький клуб. Тому у молодих гравців"Урагану", напевно, за цей час виріс зуб на "приватівців". І немає сумнівів у тому, що вони захочуть взяти реванш, але вже будучи гравцями основного складу.

Чи варто очікувати в цьому матчі розгрому? Виходячи зі статистики виступів "Привату" після шести турів, відповідь "Так" напрошується. Але з іншого боку - суперник у криворізького колективу поки страждає нестабільністю. І ця нестабільність виражається у відсутності перемог на рідному паркеті. Так що, про це краще не думати. Тим більше, всі ми знаємо, що є багато випадків, коли після одного багатого на голи поєдинку в наступній грі м'яч, як зачарований, не летить у ворота...

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 7 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ПРИВАТ" (Кривий Ріг)

8 листопада. 13:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання.
Арбітри: Жиронкін (Луганськ), Кравцов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Кравцов (Київ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: