"Ураган" - "Спортлідер+" 1:4. Післяматчеві коментарі тренерів

07 вересня 15:00
Переглядів: 161
Іван СКІЦКО

Віктор МГЛИНЕЦЬ, головний тренер "Спортлідера+":
- Перед стартом чемпіонату ми зіграли три матчі з івано-франківцями, тому, можна сказати, що оновлений "Ураган" був для нас вже знайомим суперником. Ми знали, як грає ця команда, тож на даний момент знайшли до неї "ключик". Дуже раді, що перший матч видався для нас переможним, тож задоволений як грою, так і її результатом. Хоча, звичайно, що є ще над чим працювати. Але сьогодні пріоритетним завданням для нас був саме результат поєдинку, нам важливо було добре стартувати. 

- Які завдання у команди "Спортлідер+" на цей сезон?
- Мабуть, найперша ціль, як і в більшості команд, - потрапити у "вісімку", а які завдання будуть далі - покаже час. 

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Звісно, прикро, що команда зазнала поразки. Якщо чесно, не очікували, що програємо з таким рахунком. Але кожна поразка - це досвід, тому будемо робити висновки і боротися далі. Сьогодні нам не вистачило досвіду, ігрової майстерності. Зі "Спортлідером+" ми зустрічалися тричі в рамках передсезонних турнірів, тому тактично готувалися до матчу з цим суперником. Але все ж зробили чимало непотрібних помилок: пропустили багато голів, на рівному місці втратили м'яч, "прогавили" два рикошети… Перші хвилини матчу команда здорово ввійшла в гру, і нічого не передбачало такого рахунку, але рівень суперника таки дав своє. "Спортлідер+" продемонстрував нам, як потрібно забивати голи, використовуючи помилки суперника. Ця команда виграла два турніри під час літнього міжсезоння, а це про щось говорить. 

Однак поразка ще більше стимулює. За тиждень в Сумах ми врахуємо всі наші "мінуси", будемо ретельно готуватися, тому поїдемо за очками. Завдання однозначне - вигравати. Також хочу подякувати нашим вболівальникам за підтримку, прошу, щоб вони надалі не втрачали віри у команду. Гадаю, що наступної домашньої гри з "ЛТК" ми виправдаємо їхні сподівання, і подаруємо не тільки видовищну, а й результативну гру. Я розумію, що "Ураган" привчив івано-франківських вболівальників до перемог, тому будемо працювати й надалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: