"Ураган" - "Спортлідер+" - 3:4. Післяматчеві коментарі тренерів

03 травня 21:16
Переглядів: 78
МГЛИНЕЦЬ

"УРАГАН" - "СПОРТЛІДЕР+" - 3:4. ПІСЛЯМОВА

Віктор МГЛИНЕЦЬ, головний тренер "Спортлідера+":
- Попри те, що це був останній наш матч в цьому сезоні, він, можливо, був один з найкращих. Хлопці серйозно поставилися до цього поєдинку. Я вже говорив неодноразово в інтерв'ю, що на даний момент кожна гра для нас - мотивація, тому основне завдання, яке ми завжди перед собою ставимо - добре зіграти і добитися позитивного результату. 

Загалом, з цими цілями в Івано-Франківську ми справилися. Цю перемогу ми вибороли завдяки тому, що наприкінці проявили характер. Можливо, була і доля везіння, адже в деяких моментах "Ураган" нас "пробачив". 

- Для "Спорлідера" чемпіонат вже завершився, тож за кого вболіватимете далі?
- Якщо чесно, то у плей-офф я вболіватиму за "Ураган". Мене дуже подобається стиль гри івано-франківців, тому я їх прихильник. 

- Чи є вже якісь плани на наступний сезон?
- Звичайно, що плани є. Насамперед потрібно "вибиратися" з останнього місця, на якому ми вже два роки поспіль. Хоча цього року ми вже не настільки "глухі аутсайдери", але все-таки присутній великий розрив з передостаннім місцем. Тож, сподіваюся, що наступний сезон буде для нас вдалішим.

Юрій КОСТИШИН, тренер "Урагану":
- Цей матч я оціную на "незадовільно" . Якщо ми і далі так витрачатимемо свої моменти і не забивати голи, то за нас ніхто інший перемогу не виборе. В першому таймі ми не використали кілька ключових моментів, які б дозволи нам завершити цей поєдинок на позитивній ноті. Крім того цей матч вкотре довів, що футбол потрібно грати від першої до останньої секунди. 

Ми не вибороли три очки, тож далі нас чекають два матчі плей-офф в Харкові. Настільки мені відомо, покриття там змінили на паркетне, тож, маємо надію, що це дозволить нам комфортніше почуватися і вигравати. Нічого іншого нам не залишається - якщо ми хочемо змагатися на найвищі трофеї в чемпіонаті, то мусимо докладати максимум зусиль, щоб здобувати перемоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: