"Ураган" U-15 - срібний призер чемпіонату України

17 березня 14:46
Переглядів: 47
ураган

У Хмельницькому завершилась фінальна стадія чемпіонату України з футзалу серед гравців 2002-2003 р. н. За перемогу у фінальному турнірі змагались вісім команд - івано-франківський "Ураган", "Спортлідер+" з Хмельницького, львівський "Енергія-Інтер", "Газовик" (Донець), "Маріон" (Одеса), "Футзал-Дніпро" (Дніпро), "Юність" (Славута) та "Іллічівець" з Чорноморська.

У перший змагальний день учасники фіналу зіграли стикові матчі для визначення учасників міні-турнірів за 1-4 та 5-8 місця. На стадії плей-офф юні "дракони" розбили дніпровський "Футзал-Дніпро" - 7:2. Далі у рамках міні-турніру за 1-4 місця франківці впевнено перемогли "Газовик" (8:1) та львівську команду "Енергія-Інтер" - 9:4.

Заключний матч групи проти господарів турніру вихованців хмельницького "Спортлідера+" перетворився у імпровізований фінал, адже і "ураганівці", і хмельничани набрали по шість очок, тож доля золотих нагород вирішувалась в очному протистоянні цих команд. Першими відкрили рахунок гості - Віктор Русин вже на 5-ій хвилині вивів нашу команду вперед. Та ще до перерви Пелих зрівняв рахунок, а у другому таймі господарі забили ще два м'ячі і вибороли звання чемпіонів України - перемога 3:1. Також Віктор Русин став кращим бомбардиром турніру, записавши до свого активу дев'ять влучних ударів.