"Ураган" у Франківську розгромив "Титан-Зорю"

20 листопада 21:00
Переглядів: 143
Ураган

Дуже цікавим обіцяв статии поєдинок в Івано-Франківську. До цього матчу в місцевого “Урагану“ була не зовсім приємна статистика зустрічей з “Титан-Зорею”. Особливо це стосується двох домашніх поєдинків, які підопічні Івана Скіцка програли.

Тому “дракони” були сповнені бажання нарешті здобути звитягу в рідних стінах саме над цим непоступливим суперником. І коли вже станом на 12-ту хвилину рахунок у зустрічі став 2:0 на господарів, то покрівцям варто було подумати, як змінити ситуацію на паркеті Коледжу фізвиховання на власну користь. І поки на табло горіли цифри 2:0, у гостей була надія на те, що можна щось змінити.

Але на 34-й хвилині ці промені покровської надії поховав Андрій Сімка, який не тільки зробив рахунок 3:0, а і забив свій 150-й гол у футболці “Урагану”. А остаточну крапку в цьому поєдинку поставив Михайло Зварич, який залишив свій “автограф” у воротах Юрія Васильченка на останній хвилині матчу. Тож, можна сміливо вважати, що “Ураган” взяв повний реванш у “Титан-Зорі”.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 9 тур
“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ТИТАН-ЗОРЯ” (Покровське) – 4:0 (2:0)

19 листопада. 12:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 500 глядачів.
Арбітри: Жиронкін (Київ), Якимишин (Львів). Суддівський спостерігач: Банасько (Київська обл.).

Ураган: Біров – Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма – Павленко, Коваль, Корсун, Пелех – Лясковський, Горбатий.
Титан-Зоря: Васильченко – Сільченко, Пічкуров-к, Ященко, Доманський – Мілінький, Кожем’яка, Шпигар, Боргун – Леміш, Грицовець.
Голи: Павленко (5), Пелех (12), Сімка (34), Зварич (40).
Попередження: Сімка (25), Корсун (39) – Боргун (25).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: