"Ураган" вийшов із відпустки

13 липня 20:15
Переглядів: 336
енергія ураган

У понеділок, 13 липня, івано-франківський "Ураган" вийшов із відпустки і розпочав підготовку до нового футзального сезону.

Вперше за останні роки івано-франківці готуватимуться у рідному місті - на міському озері, відкритих майданчиках, у тренажерному залі та безпосередньо на паркеті - Коледжу фізвиховання і залу Муніципального ФОК. У серпні підопічні Івана Скіцка візьмуть участь у двох передсезонних турнірах - у Хмельницькому та Львові.

Після ретельного медичного обстеження перший тиждень підготовки пройде у втягуючому режимі. З 20 по 30 липня тренування будуть приділені функціональній підготовці команди, а вже на початку серпня пройде другий навчально-тренувальний збір, присвячений тактико-технічним вправам, награванню ігрових четвірок тощо. Тренерський штаб "драконів" запланував кілька підготовчих мікроциклів, під час яких заняття відбуватимуться у режимі дворазових тренувань.

13 серпня "ураганівці" вирушать до Хмельницького, де впродовж трьох днів пройде вже традиційний турнір "Кубок Свободи". Крім "Урагану", вже підтвердили участь у цих змаганнях місцевий "Спортлідер+", львівська "Енергія" і херсонський "Продексім". Далі івано-франківці тиждень тренуватимуться вдома, після чого поїдуть до Львова, де 26-29 серпня відбудеться шостий за ліком міжнародний турнір "Lviv Open Cup-2015". Нагадаємо, що матчі стартового туру нового сезону Екстра-ліги заплановані на 5 вересня.

"УРАГАН" У МІЖСЕЗОННІ:

13-19 липня: втягуючий збір
20-30 липня: функціональна підготовка
3-13 серпня: тактико-технічна підготовка
14-16 серпня: турнір "Кубок Свободи" (Хмельницький)
20-25 серпня: тактико-технічна підготовка
26-29 серпня: міжнародний турнір "Lviv Open Cup-2015" (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: