"Ураган" вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового сезону

14 липня 15:25
Переглядів: 204
Ураган

У понеділок, 14 липня, "Ураган" вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового футзального сезону. Під орудою нового головного тренера Івана Скіцка івано-франківці запланували два тренувальні збори та участь у двох передсезонних турнірах - у Хмельницькому та Львові. Завершальний етап підготовки команда проведе у рідному місті - на майданчику Коледжу фізвиховання.

Після ретельного медичного обстеження та кількох втягуючих тренувань вже цього вікенду "ураганівці" у повному складі вирушать на перший учбово-тренувальний збір. З 21 липня по 1 серпня він пройде поблизу Чорного моря, як стало доброю традицією для за останні кілька років. На чорноморському узбережжі, а саме в курортному містечку Кароліно-Бугаз, особлива увага приділятиметься функціональній підготовці команди. Тут івано-франківські футзалісти щодня займатимуться в режимі дворазових тренувань - на піску і в тренажерному залі.

Далі прикарпатці повернуться додому, де проведуть другий повноцінний збір. Він буде присвячений тактико-технічним вправам, награванню ігрових четвірок, налагодженню командної взаємодії тощо. В Івано-Франківську підопічні Івана Скіцка займатимуться до 12 серпня, після чого візьмуть участь у двох поспіль турнірах - на "Кубку "Свободи" у Хмельницькому (13-17 серпня) та в місті Лева на міжнародному "Кубку Львівщини-2014" (20-23 серпня). До старту нового чемпіонату України, який запланований на 6 вересня, "ураганівці" готуватимуться вдома.

"УРАГАН" У МІЖСЕЗОННІ:

14-18 липня: тренування в Івано-Франківську

21 липня - 1 серпня: перший збір у Кароліно-Бугаз

5-12 серпня: другий збір в Івано-Франківську

13-17 серпня: турнір "Кубок "Свободи" (Хмельницький)

20-23 серпня: міжнародний турнір "Lviv Open Cup-2014" (Львів)

25 серпня - 4 вересня: тренування в Івано-Франківську

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: