"Ураган" - "Єнакієвець". Анонс

06 квітня 09:23
Переглядів: 120
Ураган єнакі

Другий з незіграних свого часу турів чемпіонату Екстра-ліги з футзалу, а він йде під номером 20, відкривається його центральним матчем в Івано-Франківську, де зіграють місцевий "Ураган", що займає друге місце в турнірній таблиці, і достроковий переможець регулярного чемпіонату"Єнакієвець", який тільки в четвер де-юре зафіксував те, в чому футзальна громадськість не сумнівалася вже давно.

Зазвичай команду, яка йде слідом за лідером, називають його переслідувачем, але нинішнє положення справ між івано-франківською та єнакієвською командами - це не той випадок. Ніяким "переслідувачем""Єнакієвця" "Ураган" не є, як, втім, і решта команди Екстра-ліги. Вже після першого кола команда Олега Солодовника забезпечила собі відрив у 6 очок, і в подальшому його тільки нарощувала, довівши до поточного моменту до 15-ти.

Диспозиція у суперників по недільного матчу далеко не рівнозначна. "Ураган" свій останній матч проводив вдома, 30 березня, і перед поєдинком з "Єнакієвцем" мав повноцінний тиждень для підготовки до матчу в рідному місті. Що ж до гостей, то лише 72 години між закінченням матчу в четвер і початком матчу в неділю - це, звичайно ж, дуже жорсткі умови, адже не будемо забувати, що в ці 72 години входить час, потрібний на те, щоб із столиці Донбасу дістатися до Івано-Франківська.


Ще один момент, який обов'язково позначиться на ході матчу - це різна мотивація суперників. За великим рахунком, в "Єнакієвця" вона мінімальна - команда так і своєю грою все всім довела. Можна припустити, що у футболістів є преміальні за переможні матчі, але вони - слабкий аргумент проти того, з чим вийдуть на майданчик франківці. Домашні стіни - це само собою, це, по-перше. По-друге, "Ураган" у цьому сезоні ще не взяв у "Єнакієвця" навіть одного очка. По-третє, команда Сергія Гупаленка зараз у самому епіцентрі боротьби за друге місце за підсумками регулярного чемпіонату, і, незважаючи на те, що у неї на 3 очки більше, ніж у "Енергії" та "Локомотива""Ураган" в цій боротьбі не є фаворитом. Як не є ним ні львів'яни, ні харків'яни - у відсотковому співвідношенні шанси команд на 2-е місце рівні, по 33 і 3 у періоді.

Повертаючись до "Єнакієвця", варто відзначити, що в його турнірній долі після дострокової перемоги в регулярному чемпіонаті виникає складний відрізок. До початку плей-офф ще більше місяця, а командаОлега Солодовника за цей час проведе лише три офіційні матчі - недільний з "Ураганом", потім виїзд до Харкова, і завершить перший етап чемпіонату домашнім поєдинком з тим же "Ураганом". Питання того, щоб футболісти не розслабилися, щоб команда до початку вирішальних матчів не розгубила те, що напрацьовувалося протягом сезону, виходить для тренерського штабу на одне з провідних місць.


І якщо про мотивацію єнакієвців вже було трохи вище, що для "Урагану", що для "Локомотива" перемоги над підопічними Олега Солодовника життєво важливі з турнірної точки зору. За 3 очки вони будуть гризти паркет, і якась там принциповість, пов'язана з тим, що переможця регулярного чемпіонату обіграти це дуже почесно, тут не при чому - на максимумі відрізок чемпіонату будуть догравати і "Ураган", "Локомотив", "Енергія", і "гризти паркет" вони будуть в кожному з решти матчів, незалежно від сили суперника і його турнірного становища.

6 квітня, неділя
«Ураган» (Івано-Франківськ) - "Єнакієвець" (Єнакієве)
Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізичного виховання і спорту. 14.00
Арбітри: Андрій Івашина, Ігор Кравченко (обидва - Суми)
Суддівський спостерігач - Віталій Олійник (Київ)
Результати попередніх матчів - 1:2, 2:5
ТВ-трансляція на телеканалі «Спорт 2»


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: