"Ураган" - "Єнакієвець". Боротьба за дерев'яні медалі

29 травня 12:26
Переглядів: 65
ураган2

Як грім серед ясного неба прозвучала заява Андрія Новікова про розформування "Єнакієвця". Важко навіть уявити в якому психологічному стані перебувають гравці. На це також накладаються події, які зараз відбуваються на Донбасі. Через бойові дії єнакієвська команда приїде в Черкаси в день гри, тож доведеться грати "з коліс". Ромаріо вже залишив клуб, бо мав попередню домовленість щодо невиходу команди у фінал. Про Вассуру вже й загадувати гріх, тож за своїх співвітчизників доведеться віддуватися Тіагу. Золоті нагороди переможцю регулярного чемпіонату вже не світять, але хоча б бронза має стати ложкою меду. Все ж таки, востаннє "Єнакієвець" займав третє місце аж у сезоні 2008/09.

"Ураган" порівняно з минулим сезоном зробить один або два кроки назад, що можна пов’язати з тими подіями, які сталися взимку. До проблем "Єнакієвця" "драконам" далеко, але й своїх вистачає. Максим Павлюк отримав ушкодження і певно закінчить свою довгу та насичену кар’єру. Андрій Сімка все ніяк не може набрати оптимальних кондицій після ушкодження і давно не забивав. Крім того, багато гравців прикарпатців "висять" на жовтих картках.

Обидві команди намагаються сповідувати видовищну гру, тож можна сподіватися на цікаву серію. У цьому чемпіонаті суттєву перевагу мала єнакієвська команда - 2:1, 5:2, 4:3. Лише в останньому матчі "регулярки" прикарпатці зуміли перемогти 3:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: